انتقال دانشجویان کارشناسی ارشد به داخل کشور

سوال

انتقال دانشجویان کارشناسی ارشد به داخل کشور به چه صورت است ؟

حل شده 0
ناشناس 2018-10-17T15:36:17+03:30 1 پاسخ ها 414 بازدید 0
خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-10-17T15:36:41+03:30

  دانشگاه تربیت مدرس آماده بررسی درخواست انتقال دانشجویان کارشناسی ارشد شاغل به تحصیل در دانشگاه های خارج به این دانشگاه می باشد .

  دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرده است که با توجه به شرایط جدید نحوه تامین هزینه های تحصیلی دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج از کشور و مشکلات و تنگناهای پیش آمده آماده بررسی درخواست انتقال دانشجویان در تمامی رشته های دایر در این دانشگاه است .

  این دانشگاه درخواست انتقال دانشجویان در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی را در مجموعه ای از رشته های علوم انسانی ، مدیریت ، حقوق ، علوم پایه پزشکی ، فنی و مهندسی ، کشاورزی و منابع طبیعی ، علوم پایه و هنر و معماری بررسی خواهد کرد .

  دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه های ممتاز و خیلی خوب مندرج در لینک ارزشیابی مدارک خارج از کشور وبگاه سازمان امور دانشجویان وزارت علوم که قبل از سال ۱۳۹۷ ثبت نام کرده و حداقل یک نیمسال تحصیلی را با شرایط مورد نظر دانشگاه با موفقیت گذارنده باشند می توانند در سال جاری متقاضی انتقال به این دانشگاه شوند .

  داوطلبان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وبگاه دانشگاه به نشانی http://www.modares.ac.ir مراجعه و از لینک مربوط به مدیریت برنامه ریزی ، گسترش و بازنگری از فهرست رشته های دایر در دانشگاه مطلع و نسبت به دریافت تقاضانامه انتقال برای تکمیل و نحوه تسلیم مدارک و اعلام نتیجه بررسی درخواست مطلع شوند .

  منبع : مهر

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )