افزایش مدت خدمت سربازی 97 – 98

سوال

افزایش مدت خدمت سربازی 97 – 98 حقیقت دارد ؟

خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-09-17T09:13:13+04:30

  فعلا برنامه‌ای برای افزایش مدت خدمت سربازی نداریم ( متن خبر )

  رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح از برچیده شدن بساط اضافه خدمت‌های انضباطی خبر داد.تا ده سال آینده احتمال تصویب خدمت داوطلبانه وجود ندارد.
  سردارموسی کمالی، رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در گفتگو با خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص احتمال تصویب طرح خدمت داوطلبانه اظهار داشت: حداقل تا ۱۰ سال آینده حتی یک درصد هم احتمال تصویب چنین طرحی وجود ندارد و این طرح از بررسی کمیسیون امنیت نیز خارج شده است.
  وی با بیان اینکه برنامه ای برای افزایش مدت خدمت سربازی وجود ندارد، گفت: با توجه به کاهش موالید ذکور نیمه دوم سال ۷۰ و ۸۰ کاهش تعداد مشمولین اعزامی پیشنهاداتی داده شده است اما افزایش مدت خدمت امکان ندارد.

  سردار کمالی در مورد تعیین زمان اعزام تا یک سال پس از فارغ التحصیلی گفت: معمولا مشمولین از یک سال فرصت، استفاده می کنند و کسانی که خودشان را زودتر معرفی کنند، سعی می شود اعزام آن ها پس از یک سال تعیین شود، لذا کسانی که یک سال خود را استفاده کرده اند اعزام آن ها تعویق نمیفتند مگر اینکه مشکل حادی داشته باشند، البته به آن هایی که از یک سال استفاده نکرده باشند نیز کمک می شود.

  وی با بیان اینکه عملا بساط اضافه خدمت انضباطی برچیده شده است، افزود: هیچ مسئولی حق ندارد اضافه خدمت رد کند.

  منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )