اعلام نتایج کنکور سراسری 98 منحصراَ زبان

سوال

اعلام نتایج کنکور سراسری 98 منحصراَ زبان به چه صورتی است؟

حل شده 0
ناشناس 3 سال 2018-07-18T16:58:49+04:30 1 پاسخ 441 بازدید 0
خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-07-18T17:17:52+04:30

  مطابق سال های پیش احتمال می دهیم که اعلام نتایج (برای دو نظام آموزشی ) در کنکور سراسری 98 زبان منحصراَ در دهه دوم مرداد ماه صورت بگیرد همچنین احتمال می دهیم مطابق سال های گذشته نحوه ی مشاهده اعلام نتایج در سایت سازمان سنجش به این روش باشد.
  (( مشاهده نتایج کنکور سراسری زبان 98 منحصراَ با استفاده از شماره داوطلبی و شماره شناسنامه))
  داوطلبان می توانند با وارد کردن شماره داوطلبی و شماره شناسنامه نتایج کنکور سراسری 98 منحصراَ زبان را مشاهده کنند. شماره داوطلبی هم روی کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 98 منحصراَ زبان نوشته شده است و هم روی صندلی درج شده است در صورت فراموشی می توانید از روش های دیگر استفاده کنید.
  در این روش علاوه برداشتن اطلاعات شخصی , شماره پرونده نیز ضروری است. شماره پرونده در رسید ثبت نام کنکور سراسری 98 منحصراَ زبان که در مراحل ثبت نام از سایت سازمان سنجش گرفتید موجود است.
  اگر به شماره پرونده و شماره داوطلبی دسترسی ندارید می توانید با وارد کردن اطلاعاتی نظیر نام , نام خانوادگی , شماره شناسنامه و سال تولد وارد سیستم شده و نتایج خود را مشاهده کنید.
  همچنین اگر به هیچ یک دسترسی ندارید با مراجعه به سایت سازمان سنجش sanjesh.org وارد قسمت پاسخگویی شده و با ایجاد یک حساب کاربری درخواست بازبینی شماره پرونده و داوطلبی خود را دهید . سایت به صورت آنلاین شماره پرونده و داوطلبی را نمایش می دهد و می توانید با استفاده از لینک اعلام نتایج کنکور سراسری 98 منحصراَ زبان را مشاهده کنید.

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ