اعلام نتایج کارشناسی ارشد پردیس کیش دانشگاه تهران 97

سوال

اعلام نتایج کارشناسی ارشد پردیس کیش دانشگاه تهران 97 به چه صورت است ؟

خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-10-16T14:26:51+03:30

  پردیس کیش دانشگاه تهران ضمن انتشار اطلاعیه ای نتایج آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد 97 این دانشگاه را منتشر کرد .

  متن اطلاعیه به شرح زیر است :

  ضمن آرزوی موفقیت ، پذیرش شما را در پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران عرصه علم و تحقیق تبریک می گوییم . امید است در سایه لطف خداوند بلند مرتبه بیش از پیش موفق باشید .
  به اطلاع پذیرفته شدگان قبولی قطعی آزمون اختصاصی مقطع کارشناسی ارشد سال 98-1397 می رساند که فرآیند ثبت نام در پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران به دو صورت الکترونیکی وحضوری می باشد که انجام هر دو نوع ثبت نام الزامی است .
  اسامی‌ پذیرفته‌ شدگان‌ نهایی‌ نیز به پیوست می باشد .
  الف – تاریخ ثبت‌ نام از پذیرفته شدگان نهایی‌ :

  – ثبت نام الکترونیکی :

  ثبت نام الکترونیکی ( پیش از مراجعه حضوری ) ؛ سه شنبه تا چهارشنبه  مورخ 24 و 25 مهرماه 97 می باشد . ثبت نام الکترونیکی از طریق سامانه ثبت نام ( به آدرسhttp://reg.ut.ac.ir ) الزامی است . راهنما و دستورالعمل ثبت نام الکترونیکی در این سامانه بارگذاری شده است . راهنمای ثبت نام الکترونیکی در این سامانه بارگذاری شده است .
  از پذیرفته شدگان قبولی قطعی درخواست می گردد ، لازم است  مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام الکترونیکی ، توسط داوطلب پیش از ثبت نام حضوری  طبق مدارک معرفی شده در ذیل این اطلاعیه در سامانه گلستان بارگذاری گردد .
  نکته : پرداخت شهریه نیمسال اول به  بصورت علی الحساب وصرفاً الکترونیکی انجام می گیرد .

  ثبت نام حضوری :

  زمان ثبت نام حضوری : ثبت نام حضوری روز چهارشنبه 25 مهرماه97 می باشد .
  ثبت نام پذیرفته شدگان در محل پردیس کیش صورت می پذیرد . بدیهی است عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در تاریخ‌ یا تاریخ‌ های تعیین شده برای ثبت‌ نام ، به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی خواهد شد .
  آدرس پردیس بین المللی  کیش : جزیره کیش – بلوار میر مهنا – ابتدای نیایش – پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران
  تلفن : 4430055-0764
  ب ‍- مدارک‌ لازم‌ جهت‌ ثبت‌ نام‌ :

  1 – اصل‌ و یک برگ‌ تصویر مدرک‌ کارشناسی‌ ( لیسانس‌ ) مورد تایید وزارت‌ علوم‌، تحقیقات‌ و فناوری‌ ، وزارت‌ بهداشت‌ ، درمان‌ و آموزش‌ پزشکی‌ یا شورای ‌عالی‌ انقلاب‌ فرهنگی‌ که‌ در آن‌ معدل‌ دوره‌ کارشناسی‌ ( لیسانس‌ ) قید شده‌ باشد‌ .
  تبصره‌ – پذیرفته‌ شدگانی‌ که‌ به‌ دلایلی‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرک‌ کارشناسی ( لیسانس‌ ) نمی‌ باشند ، لازم‌ است‌ اصل‌ گواهی‌ تایید شده‌ توسط دانشگاه‌ یا موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل ‌اخذ کارشناسی‌ ( لیسانس‌ ) که نشان دهنده تعداد واحدهای گذرانده شده و معدل باشد ، را ارائه‌ نمایند .
  2 – اصل‌ شناسنامه‌ و کارت ملی
  3 – اصل کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم و دو نسخه کپی از آن یا مدرکی‌ که‌ وضعیت‌ نظام‌ وظیفه‌ ( دوره‌ های‌ کارشناسی‌ ارشد )  رامشخص‌ کند ( برای‌ برادران‌ ) . نداشتن منع قانونی ادامه تحصیل از لحاظ خدمت وظیفه عمومی برای داوطلبین ذکور .
  تبصره : اعطای معافیت تحصیلی به مشمولینی که دارای غیبت می باشند و یا فرصت آنان به پایان رسیده است امکان پذیر نمی باشد .
  5 -ریز نمرات دوره کارشناسی
  6 – فرم تعهد نامه محضری
  7 –  سفته ( یک فقره سفته پنجاه میلیون ریالی )
  8 – مدارک زبان ( در صورت داشتن )
  9 – پرداخت شهریه نیمسال اول بصورت الحساب طبق پیوست ذیل ( پرداختی فقط از طریق سامانه گلستان )
  10 – پرداخت شهریه کارت دانشجویی ( پرداختی فقط از طریق سامانه گلستان )

   

  تذکرات‌ مهم :

  محل تشکیل کلاسها در جزیره کیش می باشد .

  در صورت ضرورت برای تقویت پایه علمی و کسب موفقیت بیشتر، دروس پایه و پیش نیاز با هزینه دانشجویان ارائه می گردد . پذیرفته شدگان موظفند به تشخیص گروه آموزشی مربوطه در این پردیس از 6  تا 12 واحد درس پیش نیاز وجبرانی از دروس مقطع کارشناسی ( حتی در صورت تکرارواحدهای درس مزبور درمقطع کارشناسی ) با پرداخت شهریه همان مقطع انتخاب و بگذرانند .

  در هر مرحله‌ از ثبت‌ نام‌ و هنگام‌ تحصیل‌ ، چنانچه‌ مشخص‌ گردد که‌ داوطلبی‌ حقایق‌ را کتمان‌ نموده‌ و یا اطلاعات غلطی ارائه و واجد شرایط نمی‌ باشد ، قبولی‌ وی « کان‌لم‌ یکن » تلقی‌ شده‌ و طبق‌ مقررات‌ با وی‌ رفتار خواهد شد .

  تشکیل هریک از رشته های آموزشی منوط و متوقف به حد نصاب رسیدن کلاسها در هر کدام از گروههای آموزشی می باشد. در صورت به حد نصاب نرسیدن تعداد پذیرفته شدگان ، دانشگاه تصمیم مقتضی اتخاذ می نماید و داوطلب حق هیچ اعتراضی را ندارد .

  انتقال یا مهمان شدن پذیرفته شدگان این پردیس به سایر پردیس ها و دانشگاه ها ممنوع می باشد .

  از آنجا که تغییر گرایش و نقل و انتقال پذیرفتگان میسر نمی‌ باشد ، لذا در این خصوص درخواست‌های داوطلبان قابل بررسی نخواهد بود .

  حضور شخص پذیرفته شده جهت ثبت‌ نام الزامی است و ثبت‌نام منحصراً در تاریخهای اعلام شده و با ارائه مدارک کامل مندرج در این اطلاعیه صورت می‌ پذیرد .

  از پذیرفته‌ شدگانی ‌که‌ حداکثر تا تاریخ‌ 97/06/31 فارغ‌التحصیل‌ نشده باشند ، ثبت‌ نام‌ به‌ عمل‌ نخواهد آمد و قبولی آنان کان‌ لم‌ یکن تلقی‌ خواهد شد .

  قابل تاکید است که بر اساس مصوبه شورای پردیس در صورت  انصراف در هر زمان ، دانشجو مستلزم به پرداخت مبلغ شهریه ترم و آیین نامه دانشگاه می باشد .

  دانشجویان گرامی می توانند فرم تعهد نامه را از لینک فرم تعهد نامه دریافت نمایند .  سپس همراه با یک فقره سفته پنجاه میلیون ریالی که پشت سفته توسط ضامن 2 امضاء گردد جهت محضری نمودن فرم ” تعهدنامه ” به یکی از دفاتر اسناد رسمی ( همراه با یک نفر ضامن ) مراجعه نمایند . الزامی است امضاء دانشجو و ضامن درفرم مربوطه ( تعهد نامه ) دریکی از دفاتر اسناد رسمی گواهی شود .

  تحویل سفته و فرم تعهد نامه محضری شده در روز ثبت نام حضوری الزامی می باشد .

  مراحل ثبت نام :

  مرحله اول : دریافت پوشه ، فرم های ثبت نام و تکمیل آنها

  مرحله دوم : مراجعه به واحد زبان  ، جهت تعین سطح –  لینک ضوابط و شرایط مرکز زبان-

  مرحله سوم : مراجعه به حسابداری جهت تحویل سفته و فرم تعهد نامه محضری و دریافت مهر حسابداری .

  مرحله چهارم : مراجعه به امور دانشجویی ( در صورت نیاز به خوابگاه )

  مرحله پنجم : مراجعه به واحد آموزش ( کارشناس رشته مربوطه ) جهت تحویل مدارک

  برای مشاهده نتایج کارشناسی ارشد پردیس کیش دانشگاه تهران کلیک کنید .

  منبع : پردیس کیش دانشگاه تهران

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )