اعلام نتایج کارشناسی ارشد علوم پزشکی دانشگاه شاهد 97

سوال

زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد علوم پزشکی دانشگاه شاهد 97 چه تاریخ است ؟ و به چه صورت است ؟

حل شده 0
ناشناس 3 سال 2018-09-12T10:23:33+04:30 1 پاسخ 359 بازدید 0
خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-09-12T10:24:24+04:30

  مرکز سنجش آموزش پزشکی اطلاعیه ای در خصوص اعلام نتایج کارشناسی ارشد علوم پزشکی دانشگاه شاهد ، ارتش و بقیه الله 97 منتشر کرد .
  متن اطلاعیه به شرح زیر است :
  داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 را که متقاضی ادامه تحصیل در رشته های مورد پذیرش دانشگاه شاهد و دانشگاه های علوم پزشکی ارتش و بقیه ا… بوده و در زمان مقرر نسبت به انتخاب آن دانشگاه ها اقدام نموده اند ، به نکات زیر جلب می نماید :

  1 ) داوطلبان این رشته ها با وارد نمودن کد رهگیری می توانند نتیجه خود را مشاهده نمایند .
  2 ) اسامی اعلام شده چند برابر ظرفیت بوده و صرفا بر اساس اولویت نمره و انتخاب محل داوطلب می باشد و هیچ گونه حقی را اعم از قبولی یا مجاز بودن و … برای داوطلب ایجاد نمی کند .
  3 ) زمان مصاحبه برای دانشگاه علوم پزشکی ارتش فقط برای داوطلبان رشته روانشناسی بالینی ساعت ۹ صبح روز جمعه تاریخ ۹۷/۰۶/۲۳ در دانشکده پزشکی – طبقه اول می باشد .
  4 ) زمان دانشگاه شاهد در رشته های مورد پذیرش ، روز جمعه تاریخ ۹۷/۰۶/۲۳ می باشد .
  5 ) برای دانشگاه ع.پ. بقیه الله به دلیل این که پذیرش صرفا از میان نیروهای مسلح صورت می گیرد ، لذا نیازی به مراجعه حضوری جهت مصاحبه نمی باشد . اطلاع رسانی زمان و مکان و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام داوطلبان پذیرفته شده نهایی این دانشگاه از طریق ارسال پیامک و تماس تلفنی با شماره تلفن همراه ثبت شده در فرم ثبت نام آزمون ، توسط آن دانشگاه صورت خواهد پذیرفت .
  داوطلبان جهت اطلاع از مدارک مورد نیاز، زمان دقیق و مکان برگزاری مصاحبه به آدرس سامانه اینترنتی دانشگاه ع.پ. ارتش http://www.ajaums.ac.ir ، دانشگاه ع.پ بقیه ا…(عج) http://www.bmsu.ac.ir تلفن ۸۲۴۸۳۶۱۸ و دانشگاه شاهد http://www.shahed.ac.ir مراجعه نمایند .
  منبع : سنجش پزشکی

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ