اعلام نتایج دعوت به مصاحبه دکتری بدون آزمون دانشگاه محقق اردبیلی 97

سوال

اعلام نتایج دعوت به مصاحبه دکتری بدون آزمون دانشگاه محقق اردبیلی 97 به چه صورت است ؟

حل شده 0
ناشناس 3 سال 2018-07-26T10:01:15+04:30 1 پاسخ 722 بازدید 0
خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-07-26T10:02:52+04:30

  نتایج دعوت به مصاحبه دکتری بدون آزمون دانشگاه محقق اردبیلی 97 اعلام شد .

  متن اطلاعیه دانشگاه محقق اردبیلی به شرح زیر است :

  مدارک مورد نیاز برای انجام مصاحبه دکتری 97 :

  1- علاوه بر مدارکی که در اطلاعیه اداره استعداد های درخشان دانشگاه محقق اردبیلی در فراخوان ارسال مدارک به آن اشاره شده است . لازم است داوطلبان ، اصل و یک سری کپی از تمامی مستندات فعالیت های پژوهشی خود اعم طرح های پژوهشی ، مقالات مجلات ، کنفرانس ها ، سمینارها ، همایش ها ، کتاب های تألیف و ترجمه شده ، گواهی های ثبت اختراع ، گواهی های کسب رتبه در جشنواره ها و کسب مقام در المپیاد ها و مسابقات علمی معتبر و … ، گواهی قبولی در آزمون های معتبر زبان

  2- اصل مدرک کارشناسی ارشد ( فوق لیسانس ) و یک کپی از آن و در صورت امکان ریز نمرات .

  تبصره : معرفی شدگانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد بوده و حداکثر تا تاریخ 97/6/31 فارغ التحصیل می شوند ( اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک ) . ( معدل مندرج در آن باید با معدل اعلامی در تقاضانامه ارسالی یکسان باشد . )

  3- اصل مدرک کارشناسی ( لیسانس ) و یک کپی از آن و در صورت امکان ریز نمرات .

  تبصره ۱: آن دسته از معرفی شدگانی که فارغ التحصیل دوره ی کارشناسی ناپیوسته می باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته ، می بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند .

  تبصره ی ۲ : معرفی شدگانی که به دلائلی قادر به ارائه ی اصل مدرک یا مدارک مندرج در بندهای ۱ و ۲ فوق نمی باشند ، لازم است اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه ی آموزش عالی محل اخذ مدرک را به همراه داشته باشند . ( معدل مندرج در آن باید با معدل اعلامی در تقاضانامه ارسالی یکسان باشد . )

  4- اصل شناسنامه و یا کارت ملی و یک کپی از آن ( برای تطبیق مشخصات شناسنامه ای معرفی شده با مشخصات اطلاعات ارسالی )

  5- تمامی سوابق آموزشی در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی را به همراه لیست کامل و مرتب شده ی آنها ، به دفتر رییس دانشکده ی مربوطه تحویل دهند . در ضمن ، لازم است داوطلبان محترم هنگام مصاحبه ، پایان نامه ی مقطع کارشناسی ارشد خود را نیز به همراه داشته باشند .

  6- محل انجام مصاحبه ی متقاضیان کلیه ی رشته ها ، سایت اصلی دانشگاه ( واقع در شهر اردبیل ) و مطابق لیست اسامی مندرج در جدول زیر خواهد بود .

  7-متقاضیان محترم هنگام مراجعه به دانشکده ی مربوطه ، به دفتر رییس دانشکده مراجعه نمایند . ۸ ساعت مراجعه: ۸ صبح روزهای تعیین شده در جدول اسامی

  آدرس دانشگاه : اردبیل – انتهای خیابان دانشگاه – دانشگاه محقق اردبیلی – تلفن : ۹-۳۳۵۱۲۰۸۱ – ۰۴۵ داخلی 31505313-045

  منبع : دانشگاه محقق اردبیلی

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ