اعلام نتایج بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی مهر 97

سوال

اعلام نتایج بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی مهر 97 به چه صورت است ؟

حل شده 0
ناشناس 2018-09-17T09:02:38+04:30 1 پاسخ ها 376 بازدید 0
خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-09-17T09:03:03+04:30

  سازمان سنجش طی اطلاعیه ای نتایج نهایی علمی کاربردی مهر 97 را در مقطع کارشناسی منتشر کرد .

  متن کامل اطلاعیه بدین شرح است :

  با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال و با آرزوی موفقیت برای كلیه داوطلبان عزیز ، بدین‌وسیله نظر پذیرفته‌شدگان نهایی پذیرش دوره‌ مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی‌-‌‌كاربردی مهر ماه سال 1397 را به موارد زیر معطوف می‌دارد:

  الف) براساس ضوابط مربوط به گزینش هر یك از رشته‌های تحصیلی گروه‌های آموزشی مختلف در پذیرش دوره‌های مذکور از بین داوطلبانی كه حدنصاب لازم را احراز كرده‌اند ، براساس اولویت كدرشته محل‌های انتخابی و ظرفیت‌های تخصیص داده شده به هر سهمیه ، گزینش انجام و فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان در هر كدرشته محل استخراج گردیده است .

  کلیه پذیرفته‌شدگان لازم است در یكی از روزهای سه شنبه 97/06/27 لغایت یک شنبه 97/07/01 نسبت به بارگذاری مدارک مندرج در بند “ب” این اطلاعیه در سامانه جامع آموزشی دانشگاه به آدرس www .edu .uast .ac .ir اقدام نمایند و سپس با در دست داشتن اصل مدارک مذکور در این اطلاعیه و با توجه به كدرشته محل قبولی ، به نشانی تعیین شده در جدول شماره (5) دفترچه راهنمای پذیرش مراجعه نمایند .

  تذكر مهم:

  كلیه پذیرفته شدگان می‌بایست در زمان مقرر برای ثبت‌نام به مركز كد قبولی خود مراجعه نمایند بدیهی است عدم ثبت‌نام در تاریخ تعیین شده به منزله انصراف از تحصیل آنان تلقی خواهد شد .

  ب) مدارك لازم برای ثبت‌نام:

  1 . شش قطعه عكس همانند پرسنلی پشت سفید تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری .

  2 . تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت .

  3 . تصویر كارت ملی و اصل آن جهت مطابقت .

  4 . اصل مدرک فوق دیپلم و یا کاردانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و یا مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش به انضمام یك برگ تصویر آن .

  5 . اصل كاربرگ 103 (فرم تاییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلانی كه تاكنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است .

  6 . اصل كاربرگ 101 (گواهی اشتغال) به كار با امضا و مهر بالاترین مقام مسئول ، آخرین فیش حقوقی و آخرین حكم كارگزینی یا قرارداد معتبر انجام كار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)

  7 . مدركی كه وضعیت نظام وظیفه داوطلبان را با توجه به بند 2-3 مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحات 4و5 دفترچه راهنمای پذیرش مشخص نماید (برای برادران) .

  منبع : سنجش

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )