اعلام نتایج آزمون اختصاصی دکتری پردیس کیش دانشگاه تهران 97

سوال

اعلام نتایج آزمون اختصاصی دکتری پردیس کیش دانشگاه تهران 97 به چه صورت است ؟

خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-10-16T14:29:16+03:30

  نتایج آزمون اختصاصی دکتری پردیس کیش دانشگاه تهران 97 اعلام شد .

  فرآیند ثبت نام در پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران به دو صورت الکترونیکی و حضوری می باشد که انجام هر دو نوع ثبت نام الزامی است .

   الف – تاریخ ثبت‌ نام از پذیرفته شدگان نهایی دکتری 97 پردیس کیش تهران :

  ثبت نام الکترونیکی ( پیش از مراجعه حضوری ) ؛ ثبت نام غیر حضوری ( الکترونیکی ) متعاقبا اعلام خواهد شد . ثبت نام الکترونیکی از سایت دانشگاه تهران http://ut.ac.ir و از طریق سامانه جامع آموزش (به آدرسhttp://reg.ut.ac.ir) الزامی است . راهنما و دستورالعمل ثبت نام الکترونیکی در این سامانه بارگذاری شده است . لازم است پذیرفته شدگان نهایی مدارک مورد نیاز را از قبل اسکن کرده تا هنگام ثبت نام الکترونیکی ، در سامانه جامع آموزش بارگذاری نمایند .

  نکته :

  1- پرداخت شهریه به صورت علی الحساب برای نیمسال اول 12.5 درصد مبلغ کل شهریه ، برای رشته های علوم انسانی و علوم اجتماعی مبلغ 93477037 ریال و برای سایر رشته ها 114249712 ریال و صرفاً الکترونیکی انجام می گیرد . پرداخت شهریه برای کلیه پذیرفته شدگان الزامی است .
  2- شهریه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نمی‌ شود .
  3- پس از ارسال مدارک الکترونیکی تماس با کارشناس مربوطه در پردیس بین المللی کیش برای تایید اطلاعات و مدارک ارسالی . تلفن‌ های تماس : اداره آموزش : 07644435201 الی 07644435203 و تلفن‌ های پردیس 07644430055- 07644435200

  ثبت نام حضوری :

  زمان ثبت نام حضوری : ثبت نام حضوری پذیرفته‌ شدگان متعاقبا اعلام خواهد شد .
  ثبت نام پذیرفته شدگان در محل پردیس کیش صورت می پذیرد . بدیهی است عدم مراجعه پذیرفته‌ شدگان در تاریخ‌ یا تاریخ‌ های تعیین شده برای ثبت‌ نام ، به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی خواهد شد .
  آدرس پردیس بین المللی  کیش : جزیره کیش – بلوار میر مهنا – ابتدای نیایش – پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران
  تلفن : 44430055-076 و 44435200-076

  ب – مدارک‌ لازم‌ برای‌ ثبت‌ نام‌ پذیرفته شدگان دکتری تخصصی 97 پردیس کیش تهران

  1- اصل‌ و یک برگ‌ تصویر مدرک‌ کارشناسی‌ ارشد و کارشناسی مورد تایید وزارت‌ علوم‌ ، تحقیقات‌ و فناوری‌ ، وزارت‌ بهداشت‌ ، درمان‌ و آموزش‌ پزشکی‌ یا شورای ‌عالی‌ انقلاب‌ فرهنگی‌ که‌ در آن‌ معدل‌ دوره‌ قید شده‌ باشد‌ .
  تبصره‌1- پذیرفته‌ شدگانی‌ که‌ به‌ دلایلی‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرک‌ کارشناسی ارشد یا کارشناسی  نمی‌ باشند ، لازم‌ است‌ اصل‌ گواهی‌ تایید شده‌ توسط دانشگاه‌ یا موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل ‌اخذ مدرک که نشان دهنده فراغت از تحصیل تا قبل از 1397/06/31، تعداد واحدهای گذرانده شده و معدل باشد ، را ارائه‌ نمایند .
  تبصره 2- پذیرفته‌ شدگانی‌ که‌ دارای مدرک تحصیلی معادل می‌ باشند لازم است واجد شرایط مفاد « آیین‌ نامه شرکت دارندگان مدارک معادل و غیر رسمی در آزمون‌ های مقاطع بالاتر » مصوب جلسه 845 مورخ 92/04/15 شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم ، تحقیقات‌ و فناوری‌ ( که طی بخشنامه شماره 77633/2 مورخ 92/05/28 توسط معاونت آموزشی وزارت متبوع به کلیه دانشگاه‌ ها و موسسات آموزش عالی ابلاغ شده است ) باشند .
  2- اصل کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم و یک نسخه کپی از آن یا مدرکی‌ که‌ وضعیت‌ نظام‌ وظیفه‌ را با توجه‌ به‌ بند « مقررات‌ وظیفه‌ عمومی »‌ ( برای‌ برادران‌ ) .
  3- ریز نمرات دوره کارشناسی ارشد و کارشناسی
  4- فرم تعهدنامه محضری
  5- سفته ( یک فقره سفته پانصد میلیون ریالی که روی سفته توسط دانشجو و پشت سفته دو مرتبه به امضای ضامن رسیده باشد )
  6- مدارک زبان ( در صورت داشتن )
  پذیرفته شدگان نهایی در مقطع دکتری در صورت نداشتن گواهی زبان عمومی الزامی است حداکثر تا قبل از امتحان جامع ، حد نصاب قبولی نمره زبان عمومی را بر اساس مقررات دانشگاه تهران احراز نمایند .
  7- برای آن دسته از معرفی شدگانی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده‌ اند اصل گواهی مبنی بر اینکه عضو هیات علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت علوم ، تحقیقات و فن‌ آوری بوده که به تأیید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد .
  8- گواهی معتبر ، برای آن دسته از معرفی شدگانی که از امتیاز رزمندگان و ایثارگری در این آزمون استفاده نموده‌ اند .
  معرفی‌ نامه‌ های مذکور (بند 7 و 8) لازم است تا قبل‌ از انتخاب‌ واحد سال‌ تحصیلی ‌98-1397 توسط پذیرفته‌ شدگان‌ از محل مربوط اخذ و به‌ پردیس بین المللی کیش تحویل‌‌ گردد ؛ ‌در غیر این‌ صورت ،‌ از ثبت‌ نام آنان برای نیمسال‌ دوم‌ سال‌ تحصیلی‌ جاری‌ ممانعت‌ به‌ عمل‌ خواهد آمد و قبولی‌ آنان باطل خواهد شد .
  9- پرداخت شهریه به صورت علی الحساب برای نیمسال اول 12.5 درصد مبلغ کل شهریه و صرفاً الکترونیکی انجام می گیرد . ( پرداختی فقط از طریق سامانه جامع آموزش )
  10- پرداخت شهریه کارت دانشجویی به مبلغ  سیصد  هزار ریال ( پرداختی فقط از طریق سامانه جامع آموزش )

  ج- مراحل ثبت نام حضوری :

  مرحله اول : دریافت پوشه ، فرم های ثبت نام و تکمیل آنها
  مرحله دوم : مراجعه به مرکز زبان جهت مشخص شدن وضعیت زبان عمومی ( در صورت داشتن مدرک زبان ارایه اصل آن در روز ثبت نام حضوری الزامی می باشد ؛ در صورت نداشتن گواهی زبان عمومی الزامی است حداکثر تا قبل از امتحان جامع ، حد نصاب قبولی نمره زبان عمومی را بر اساس مقررات دانشگاه تهران احراز نمایند )
  مرحله سوم : مراجعه به امور دانشجویی ( در صورت نیاز به خوابگاه )
  مرحله چهارم : مراجعه به حسابداری جهت تحویل سفته و فرم تعهد نامه محضری و دریافت مهر حسابداری .
  مرحله پنجم : مراجعه به کارشناس بایگانی به همرا ه تصویر مدرک کارشناسی ارشد برای درخواست تاییدیه تحصیلی از محل تحصیل دانشگاه قبلی
  مرحله ششم : مراجعه به واحد آموزش ( کارشناس رشته مربوطه ) جهت تحویل مدارک

  د – تذکرات‌ مهم :

  •     حضور شخص پذیرفته شده جهت ثبت‌ نام الزامی است و ثبت‌ نام منحصراً در تاریخ های اعلام شده و با ارائه مدارک کامل مندرج در این اطلاعیه صورت می‌ پذیرد . بدیهی است عدم مراجعه بموقع برای ثبت نام به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی خواهد شد .
  •     از پذیرفته‌ شدگانی‌ که‌ حداکثر تا تاریخ‌ 1397/06/31 فارغ‌ التحصیل‌ نشده باشند ، ثبت‌ نام‌ به‌ عمل‌ نخواهد آمد قبولی آنان کان‌‌ لم‌ یکن تلقی‌ خواهد شد .
  •     معدل‌ مدرک کارشناسی ( لیسانس )‌ و کارشناسی‌ ارشد ( فوق‌ لیسانس ) پذیرفته‌ باید با معدل‌هایی‌ که‌ قبلاً در زمان ثبت‌ نام ، شرکت در آزمون و یا نهایتاً در مرحله مصاحبه اعلام‌ نموده‌ ، یکسان‌ باشد . بدیهی است در غیر این صورت از ثبت‌ نام آن دسته از داوطلبانی که دارای مغایرت معدل باشند ( معدل مندرج در مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی‌ ارشد آنان کمتر از معدل اعلام شده به این سازمان باشد ) خودداری خواهد شد .
  •     در هرمرحله از ثبت نام و هنگام تحصیل ، چنانچه  مشخص گردد که داوطلبی ، حقایق را کتمان نموده یا واجد یکی از شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه سازمان سنجش آموزش کشور نبوده ، قبولی وی کم لم یکن تلقی شده و طبق مقررات با وی رفتار خواهد شد .
  •     حکم مرخص سالانه یا موافقت کتبی بدون قید وشرط سازمان متبوع برای کارکنان دولت
  •     محل تشکیل کلاس ها جزیره کیش می باشد و حضور در کلاس ها الزامی است .
  •     تحصیل در دوره دکتری بصورت تمام وقت است .

  نظر به اینکه پذیرش دانشجویان در این پردیس مطابق ضوابط نوبت روزانه ( شهریه پرداز ) محسوب می شود ، علی‌ رغم برگزاری کلاس‌ ها در ترم جاری در روزهای پایانی هفته ، پردیس بین المللی کیش الزامی در زمانبندی کلاس‌ ها در آخر هفته نخواهد داشت .

  •     از آنجا که تغییر گرایش و نقل انتقال پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی میسر نمی باشد ، لذا در این خصوص درخواست های داوطلبان قابل بررسی نخواهد بود .
  •     دانشجویان گرامی می توانند فرم تعهد نامه را از لینک فرم تعهد نامه دریافت نمایند . سپس همراه با یک فقره سفته پانصد میلیون ریالی ، جهت محضری نمودن فرم “ تعهد نامه ” به یکی از دفاتر اسناد رسمی ( همراه با یک نفر ضامن ) مراجعه نمایند .
  •     تحویل سفته و فرم تعهد نامه محضری شده در روز ثبت نام حضوری الزامی می باشد . الزامی است امضاء دانشجو و ضامن در فرم مربوطه ( تعهد نامه ) در یکی از دفاتر اسناد رسمی گواهی شود .
  •     برای دریافت اطلاعات تکمیلی جهت ثبت نام به دستور العملی که از طرف دانشگاه ابلاغ شده است مراجعه فرمایید .

   

  نتایج آزمون اختصاصی مقطع دکتری سال 97 پردیس کیش دانشگاه تهران از لینک ذیل قابل مشاهده می باشد :

  نتایج پذیرفته شدگان دکتری 97 پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران

  منبع : پردیس کیش دانشگاه تهران

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )