ارث بردن بردار ناتنی

سوال

مردی شصت ساله هستم در دنیا تنها یک خواهر تنی و یک برادر ناتنی از همسر دوم پدرم که در حق ما بدی کرده است دارم، آیا بعد از مرگم از من به او ارث می‌رسد؟

حل شده 0
mina 4 سال 2018-03-14T09:37:09+03:30 1 پاسخ ها 710 بازدید تازه وارد 0
خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

    0
    2018-03-14T09:42:25+03:30

    اگر شما وارثی از طبقه اول ارث مانند همسر، فرزند و نوه نداشته باشید ارث وارد طبقه دوم می شود. اگر اخوه ابوینی الصیف از پدر مادر مشترک یکدیگر مطابق ماده 918 به اخوه (خواهر و برادر پدری) یعنی خواهر و برادر مشترک از پدر ارث نمی رسد. اما نکته جالب این است که اخوه امی معین از ما مشترک تحت هر شرایطی ارث می‌برد.

    بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )