ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

درباره ما

سوروشان یک سایت پرسش و پاسخ است که کاربران آن اقشار مختلف جامعه می باشند و این امکان را به کاربران می دهد تا هر سوالی در هر زمینه‌ای که دارد را در آن مطرح نماید و از کاربران دیگر پاسخ خود را گرفته و همچنین از بین پاسخ‌های دریافتی بتواند به نزدیکترین پاسخ امتیاز بدهد و به عنوان بهترین پاسخ انتخاب کند.
این سایت بدون پشتیانی هیچ سازمان و یا ارگان اعم از خصوصی یا دولتی فعالیت خود را اغاز نمود و ایده ابتدایی خود را دو سال پیش از سایت مشابه خارجی stackoverflow.com گرفته و ابتداً نسبت به پاسخ به سوالات IT با نام دامنه u40.ir اقدام نمود اما رفته رفته تصمیم گرفت حوزه فعالیت خود را به موارد دیگر نیز بسط دهد پس بر روی دامنه جدیدی سوروشان راه اندازی و شروع به فعالیت نمود.
لازم به ذکر است این سایت هیچگونه خدمات مشاوره ای در هیچ زمینه ای ارائه نمیدهد بلکه تنها به سوالات کاربران پاسخ میدهد و کاربران دیگر میتواند علاوه بر طرح سوال، خود نیز یکی از پاسخ دهندگان باشند.
تیم سوروشان معتقد است که کاملترین و بهترین نیست اما تلاش خود را در جهت کاملتر شدن و بهترین شدن معطوف نموده و دست یاری در جهت بهتر شدن به شما می دهد تا بتوانیم هر روز به انچه که شایسته اجتماع ایرانی است نزدیک شویم.