ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

4 دوره جدید کاردانی دانشگاه فنی حرفه ای 98 – 99

صالحی عمران از اجرای 4 دوره جدید کاردانی دانشگاه فنی حرفه ای 98 – 99 با ۳۸ رشته محل جدید ارائه شده در دفترچه ثبت نام فنی و حرفه ای سازمان سنجش آموزش کشور خبر داد .

ابراهیم صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای در حاشیه شورای برنامه ریزی درسی دانشگاه ، از ایجاد دوره‌ های جدید کاردانی در رشته‌ های حمل و نقل ، معماری داخلی ، مکاترونیک و فتوگرافیک برای آموزشکده‌ های فنی و حرفه‌ ای در سراسر کشور خبر داد و اظهار کرد : در راستای ماموریت‌ های تعریف شده دانشگاه و در جهت کارآفرینی و اشتغال جوانان و موافقت دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، چهار دوره کاردانی با ۳۸ رشته محل جدید ایجاد و در دفترچه آزمون کاردانی نظام جدید سال تحصیلی ۹۹_۹۸ سازمان سنجش آموزش کشور لحاظ شد.

وی با عنوان اینکه رشته‌ های جدید برای نخستین بار برای فارغ التحصیلان هنرستان‌ های فنی و حرفه‌ ای آموزش و پرورش با توجه به تقاضای اجتماعی و فراوانی در بازار کار ایجاد شده گفت : از سال گذشته در شورای برنامه ریزی و گسترش دانشگاه ، بررسی و تنظیم سرفصل‌ های درسی با محوریت کارآفرینی آغاز شده که در خصوص رشته مکاترونیک دوره‌ هایی مختلفی با حضور اساتید آلمانی در راستای توانمند سازی استادان این رشته صورت پذیرفته است .

منبع : جوان

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )