ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

کاهش ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه علوم پزشکی تهران

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران از کاهش ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه از سال آینده خبر داد .

دکتر امیرعلی سهراب پور معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران در نشست هیات رئیسه این دانشگاه به تشریح عملکرد معاونت آموزشی از مهر ۹۶ تا مهر ۹۷ پرداخت و گفت : عملکرد معاونت آموزشی بر مبنای برنامه ۴ ساله و در محورهای ارتقا زیرساخت‌ های آموزشی ، ارتقا کیفی آموزش ، ساماندهی خدمات آموزشی ، اعتلای اخلاق حرفه‌ای ، بین‌المللی سازی ، مجازی‌ سازی و تحول و نوآوری در آموزش پزشکی ارائه می شود .

سهراب پور با اشاره به برنامه‌ های معاونت آموزش در حوزه ارتقا کیفی آموزش گفت : در این زمینه مرکز مطالعات و توسعه آموزش فعالیت‌ های بسیاری را انجام داده است که یکی از آن‌ ها ، حمایت از طرح‌ های توسعه‌ای مبتنی بر حل مشکلات دانشگاه است و از آذر ۹۷ تاکنون ۱۱ طرح توسعه‌ای آموزشی به تصویب رسیده است . افزون بر این کارگاه‌ های متعدد توانمندسازی به همت این مرکز برگزارشده که یکی از آن‌ ها کارگاه نیمه مجازی برای بیش از ۶۰۰ نفر از مدیران مراکز و دفاتر توسعه سراسر کشور است .

وی از کاهش ظرفیت پذیرش در مقاطع تحصیلات تکمیلی خبر داد و گفت : به‌منظور ارتقا کمی و کیفی برنامه‌ های آموزشی از سال تحصیلی آینده در مقطع کارشناسی ارشد کاهش ظرفیت خواهیم داشت .

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )