ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

پذیرش محقق پسادکتری در دانشگاه علوم پزشکی ایران

دانشگاه علوم پزشکی ایران محقق پسادکتری می پذیرد و داوطلبان تا 30 دی ماه فرصت دارند مدارک خود را ارسال کنند .

معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی ایران از طریق فراخوان ، محقق پسا دکتری جذب می کند . علاقمندان جهت شرکت در این فراخوان می توانند مستندات خود را در روزهای 15 تا 30 دی ماه 97 ارسال کنند .

بر اساس شیوه نامه پذیرش و حمایت از دوره های پسادکتری در دانشگاه علوم پزشکی ایران ، دوره پسا دکتری پژوهشی دوره ای است که برای تربیت پژوهشگران حرفه ای در مراکز تحقیقاتی تابعه دانشگاه اجرا می شود و محققان پس از تکمیل تحصیلات و کسب مدرک دکتری یا درجه علمی معادل ، به منظور ارتقای مهارت های تخصصی در دانشگاه مشغول به فعالیت می شوند .

هدف از برگزاری این دوره حفظ و حمایت از پژوهشگران مستعد و جوان در راستای ارتقاء سطح تحقیقات پایه و کاربردی در دانشگاه های علوم پزشکی کشور است .

متقاضی باید دارای مدرک دکتری تخصصی (Ph.D) ، تخصص یا فوق تخصص بالینی در رشته های مرتبط با حیطه فعالیت های پژوهشی استاد حائز شرایط مورد تایید یکی از وزارتخانه های بهداشت یا علوم باشد .

از زمان اتمام آخرین دوره تحصیلی ( دکتری تخصصی ، تخصص یا فوق تخصص بالینی ) بیش از 5 سال نگذشته باشد .

متقاضی نباید از اعضای هیئت علمی دانشگاه های کشور باشد .

محقق اصلی باید حداقل یکی از شرایط الف و ب را داشته باشد : الف) مرتبه استادی یا دانشیاری و H-Index حداقل 12 بر اساس Scopus داشته باشد و ب) پروژه مصوب استاد وجود داشته باشد .

با توجه به ظرفیت محدود دانشگاه برای تامین منابع مالی تصمیم گیری نهایی از نظر حایز شرایط بودن استاد و پروژه ارایه داده شده کمیته تخصصی بررسی پسادکتری است .

طول مدت اجرای طرح تحقیقاتی ، یکسال است که بر حسب ضرورت و با تقاضای محقق اصلی و تایید شورای پژوهشی دانشگاه این دوره یک نوبت و برای حداکثر یک سال قابل افزایش است .

پس از اتمام دوره ، گواهی مربوطه با اعلام تکمیل دوره توسط محقق اصلی و با تأیید معاونت پژوهشی دانشگاه صادر می شود . این دوره منجر به دریافت مدرک تحصیلی نشده و صرفا گواهی انجام دوره با امضای معاون تحقیقات و فناوری و ریاست دانشگاه صادر می شود .

پژوهشگران پسا دکتری زیر نظر مستقیم محقق اصلی فعالیت می کنند و حق الزحمه آنان از محل معاونت تحقیقات و فناوری بودجه طرح تحقیقاتی و حداکثر تا سقف حقوق و مزایا ی 3 میلیون تومان خواهد بود که پس از کسر کسورات قانونی قابل پرداخت است . مرکز تعهدی برای استخدام پژوهشگر پسا دکتری ندارد .

منبع : مهر

 

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )