عضویت

ورود

رمزتان را گم کرده اید؟

رمز خود را فراموش کرده اید؟ایمیل خود یا نام کاربری خود را وارد کنید و ما یک ایمیل حاوی لینک تغییر رمز برای شما ارسال میکنیم.


ورود

عضویت

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

پذیرش غیر قانونی دانشجویان دکتری 97

معاون آموزشی وزارت علوم از پذیرش غیرقانونی برخی مراکز در مقطع دکتری خبر داد .

شریعتی نیاسر با بیان اینکه مراکز آموزش عالی باید قانون مند کار کنند ، گفت : آموزش عالی و مراکز آموزش عالی باید بر محور قانون حرکت کنند و دانشگاه های آزاد و غیر انتفاعی توجه داشته باشند که در مسیر قانون حرکت کنند در غیر این صورت با آنان برخورد می شود .

وی از متوقف شدن برنامه تکمیل ظرفیت دانشگاه ها از سال آینده خبر داد و گفت : امسال نیز به دلیل برخی از مسائل مجبور شدیم به تعدادی از دانشگاه ها مجوز تکمیل ظرفیت ارائه دهیم ، اما برخی دانشگاه ها نیز بدون توجه به مسائل قانونی اقدام به پذیرش دانشجو درمرحله تکمیل ظرفیت کردند که این موضوع خلاف قانون است .

معاون آموزشی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری گفت : در راستای همین مساله برخی مراکز به صورت غیرقانونی اقدام به جذب دانشجوی دکتری کرده بودند که به شدت با آنها برخورد شده است و در این زمینه هیچ تبعیض و تعارفی وجود ندارد .

منبع : مهر

خرید ادکلن

ارسال نظر