ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

پذیرش دانشجو دوره پسادکتری دانشگاه اصفهان 97

معاون پژوهشی دانشگاه اصفهان گفت: این دانشگاه آمادگی دارد تا از میان دانش آموختگان نخبه دکتری، در 14 حوزه پژوهشی، دانشجوی پسا دکتری پذیرش کند.

به گزارش سرویس پژوهشی ایسنا، دکتر محمد ربانی در این خصوص گفت: دانشگاه اصفهان در رشته‌های مشاوره، روانشناسی، علوم‌تربیتی، اقتصاد، جغرافیا، فلسفه، زبان‌انگلیسی، زبان‌شناسی، زبان‌عربی، ریاضی، فیزیک، زمین‌شناسی، نانو‌فناوری، زیست شناسی، از میان دانش‌آموختگان نخبه مقطع دکتری دانشجوی دوره پسادکتری پذیرش می کند.

وی افزود: دانشگاه اصفهان علاوه بر رشته های موجود بیشتر علاقه‌مند است در حوزه های فناوری نوین دانشجوی پسا دکتری پذیرش کند.

معاون پژوهشی دانشگاه اصفهان تصریح کرد: دوره‌های پسا دکتری در دانشگاه‌های معتبر کشور به طور عام و در برخی رشته‌های خاص در دانشگاه‌هایی که به تازگی در رشته‌هایی به توانمندی رسیده‌اند، ایجاد می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: دوره‌های پسا دکتری می تواند در جذب دانش آموختگان دکتری و نخبگان و استفاده از توانایی این افراد در پروژه های مهم کشور کمک کند.

دوره پسا دکتری یک دوره صرفا پژوهشی است که منجر به مدرک نمی شود و زمانی که دانشجو دوره PHD را به پایان می رساند، در دوره پسا دکتری وارد می‌شود و طی آن با همکاری دانشگاه در اجرای پروژه تحقیقاتی مشارکت می کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )