ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه علمی کاربردی از سال 98

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در این دانشگاه از سال 98 خبر داد .

محمدحسین‌ امید رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی در نشست خبری این دانشگاه درباره هدف‌ گذاری دانشگاه جامع علمی و کاربردی گفت : مأموریت اصلی این دانشگاه تربیت نیروی مهارتی است و در این راستا اقدام‌ های زیادی انجام داده‌ایم .

رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی با بیان اینکه اگر به دنبال خروجی مناسب از دانشگاه باشیم‌ نیاز به محتوا داریم گفت : دانشگاه باید مورد قبول باشد و به ظرفیت‌ های خوبی مجهز شود در واقع تفاوت دانشگاه مهارتی با دانشگاه نظری‌ در همین توانمندی‌ و ظرفیت‌ ها است.

وی در خصوص تعداد دانشجویانی‌ که در دانشگاه علمی و کاربردی تحصیل می‌ کنند گفت : اگر کیفیت دانشگاه بالا رود و مردم از ارکان این دانشگاه آگاهی داشته باشند به ما اعتماد خواهند کرد و در دانشگاه علمی و کاربردی ثبت‌ نام می‌ کنند با وجود آن که تعداد دانشجویان در سراسر کشور کاهش داشته است اما در دانشگاه‌ جامع علمی و کاربردی‌ توانسته‌ایم 15 درصد افزایش ظرفیت‌ داشته باشیم .

امید‌ درباره‌ معدل ورودی به دانشگاه‌ گفت : در دانشگاه معدل یک نمره‌ افزایش پیدا کرده است و این موضوع خوشایندی‌ برای ما در بدنه دانشگاه است .

وی در خصوص جذب مدرسان‌ در دانشگاه علمی و کاربردی اظهار کرد : فراخوانی‌ را به استان‌ های سراسر کشور ارسال کردیم که از طریق آن بتوانیم مدرسان‌ را در دانشگاه جذب کنیم و بر اساس این فراخوان از مجموع 46 هزار نفری که در آزمون شرکت کرده‌اند حدود 8 هزار نفر به عنوان مدرس‌ در این دانشگاه تدریس خواهند کرد .

امید درباره پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد اظهار کرد : در سال 91 – 92 مقطع کارشناسی ارشد را در دانشگاه ایجاد کردیم اما به دلیل نداشتن آمادگی لازم آن دوره موفق نبود اما قرار است در سال 98 و در پروژه‌ های کلان‌ ، رشته‌ هایی خاص و بسیار محدود را در دانشگاه جامع علمی و کاربردی به وجود آوریم .

منبع : خبرنگاران جوان

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )