ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

پذیرش دانشجوی عراقی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر

مجوزهای لازم برای پذیرش دانشجوی گروهی از کشور عراق در دانشگاه صنعتی امیرکبیر اخذ شده است .

ابوالقاسم مسگرپور طوسی در همایش اعضای هیات علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت : مذاکرات نهایی برای جذب دانشجوی گروهی از کشور عراق در این دانشگاه انجام شده و به زودی این دانشجویان پذیرش می شوند .
وی افزود : معاونت بین الملل دانشگاه صنعتی امیرکبیر برنامه هایی چون همکاری دانشجویان و اساتید با دانشگاه های خارجی ، همکاری پژوهشی و آموزشی با دانشگاه های خارجی در میان دانشگاه های جهان را پی گیری می کند .
معاون بین الملل دانشگاه صنعتی امیرکبیر خاطرنشان کرد : در راستای فعالیت های بین المللی این دانشگاه مرکز زبان راه اندازی کردیم که حدود هزار و 750 نفر در این مرکز آموزش دیده اند .
وی گفت : در حال حاضر تعداد 232 دانشجوی خارجی در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند که بیش ترین دانشجوی خارجی این دانشگاه در دانشکده مهندسی برق قرار دارند .
معاون بین الملل دانشگاه صنعتی امیرکبیر خاطر نشان کرد : همچنین بستری فراهم شد تا دانشجویان غیر ایرانی بتوانند دروس کارآموزی را بگذرانند که در این راستا تعداد 11 دانشجوی خارجی این رویه را اخذ کرده اند .
مسگرپور افزود : این دانشگاه دوره های آموزشی مشترک با دانشگاه های کشورهای فرانسه ، آلمان ، هلند و بلژیک را برگزار می کند .
معاون بین الملل دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهار داشت : طی یک سال گذشته بیش از 130 هیات از 28 کشور خارجی از دانشگاه بازدید کردند .
مسگرپور تاکید کرد : طی ماه های اخیر طرح فرصت مطالعاتی خارجی 2 ماهه برای اساتید این دانشگاه اجرا شد که تعدادی از اساتید در قالب این طرح به کشورهای خارجی اعزام شدند .

منبع : خبرگزاری فارس

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )