ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

پذیرش دانشجوی خارجی در مقطع دکتری پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران

رئیس پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران از پذیرش جدید دانشجویان خارجی از بهمن ماه در این مرکز خبر داد .

دکتر زهرا امام جمعه با اعلام این خبر افزود : پردیس بین المللی ارس ، در حال حاضر با جذب 55 دانشجوی خارجی کار خود را آغاز کرده است و از بهمن ماه تحصیل دانشجویان خارجی در ارس آغاز می شود .

امام‌ جمعه با بیان اینکه پردیس ارس یکی از پردیس های بین‌ المللی دانشگاه تهران به شمار می‌ آید ، یادآور شد : دو هدف در اینجا دنبال می‌ شود یکی پذیرش دانشجویان خارجی و دیگری بستر سازی برای ادامه تحصیل متقاضیان ورود به دانشگاه‌ ها که قصد عزیمت به خارج از کشور را دارند .

وی گفت : علاقه خروج از ایران بیشتر در دوره‌ های تحصیلات تکمیلی است که با توجه به وضعیت جمعیت جوان کشور این اتفاق به نفع کشور ما نخواهد بود . فلسفه تشکیل پردیس بین المللی ، جذب دانشجویانی است که می خواهند در خارج از کشور تحصیل کنند .

رئیس پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران گفت : بزرگترین دغدغه فعلی ، اسکان دانشجویان خارجی است که امیدواریم با همکاری منطقه آزاد ارس طبق توافق نامه ، در قبال اسکان این دانشجویان خارجی اقدام لازم صورت پذیرد .

امام‌ جمعه گفت : پردیس بین‌ المللی ارس دانشگاه تهران در رشته‌ های هنر ، علوم انسانی ، علوم پایه ، کشاورزی ، فنی مهندسی و علوم اجتماعی و رفتاری در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در حال فعالیت است و در حال حاضر حدود 200 دانشجوی فعال در پردیس بین‌ المللی ارس دانشگاه تهران مشغول به تحصیل هستند .

وی افزود : پردیس بین المللی ارس بهمن ماه 97 به پذیرش دانشجویان دوره دکتری در 11 رشته از طریق شیوه نامه و مصاحبه اقدام خواهد کرد .

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )