ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

پذیرش بدون کنکور ناشنوایان دانشگاه آزاد در 7 رشته از مهر 98

علی مقداری مسئول راه اندازی واحد فرشتگان دانشگاه آزاد از پذیرش بدون کنکور ناشنوایان دانشگاه آزاد در ۷ رشته از مهر 98 خبر داد .

علی مقداری گفت : واحد تهران مرکز دانشگاه آزاد دارای مجتمع آموزشی در منطقه شهرک غرب بود که طبق صورت جلسه ای این مجتمع به واحد فرشتگان اختصاص داده شده است .

مسئول راه اندازی واحد فرشتگان دانشگاه آزاد تاکید کرد : برنامه داریم بر اساس امکان سنجی هایی که انجام می شود طی ۵ تا ۱۰ سال آینده رشته های تحصیلی متناسب با نیاز های جامعه مخاطب کم شنوا و ناشنوا در این واحد دانشگاهی راه اندازی شود .

مقداری اظهار داشت : پذیرش دانشجو در این واحد دانشگاهی بر اساس سوابق تحصیلی با لحاظ کردن دانش و توانایی زبان اشاره ایرانی خواهد بود .

وی اظهار داشت : باتوجه به اینکه در کشور های اطراف ایران دانشگاهی با چنین پتانسیلی وجود ندارد بنابراین برنامه داریم از این کشور ها دانشجوی بین المللی جذب کنیم که به دانشجویان خارجی زبان اشاره ایرانی و بین المللی آموزش داده می شود .

مسئول راه اندازی واحد فرشتگان دانشگاه آزاد عنوان کرد : برای تامین اساتید این واحد دانشگاهی فراخوانی منتشر شد که از فارغ التحصیلان و جامعه کم شنوا و ناشنوا رزومه هایی دریافت کردیم و درحال بررسی آنها هستیم .

مقداری گفت : ممکن است در ابتدا مشکلاتی در خصوص نیروی انسانی مورد نیاز برای فعالیت در این دانشگاه وجود داشته باشد اما با توجه به اینکه هدفگذاری ۵ ساله برای تربیت نیروی انسانی در این دانشگاه انجام شده بنابراین طی چند سال آینده این مشکل بر طرف خواهد شد .

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )