ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

نحوه سنجش معدل در پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد

با توجه به آغاز ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ، متقاضیان باید به چگونگی تأثیر معدل در پذیرش توجه کنند .

از آنجا که پذیرش داوطلبان صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی ( معدل کتبی دیپلم ) صورت می‌ پذیرد و نظر به این که دروس امتحانی داوطلبان دیپلمه با توجه به نوع دیپلم آنان ( ریاضی، تجربی، انسانی و … ) متفاوت است لذا چنانچه نوع دیپلم داوطلب با گروه آزمایشی که متقاضی آن می‌شود متفاوت باشد ، درصد اعمال معدل کتبی متفاوت خواهد بود که در این خصوص داوطلبان را به جدول زیر باید توجه کنند .

جدول ضریب تاثیر سوابق تحصیلی ( معدل کتبی دیپلم ) با توجه به نوع دیپلم و گروه آموزشی
نوع دیپلم
گروه آموشی
ریاضی تجربی انسانی معارف سایر عناوین دیپلم
ریاضی 100 100 31/4 31/4 31/4
تجربی 100 100 31/4 31/4 31/4
انسانی 41/2 41/2 100 100 41/2
معارف 100 100 100 100 100
سایر عناوین دیپلم 100 100 100 100 100

مسئولیت صحت کلیه مندرجات تکمیل شده ( مندرجات فرم تقاضانامه ) به عهده داوطلب خواهد بود .

پس از پایان مهلت‌های مقرر ثبت‌ نام بدون آزمون دانشگاه آزاد بهمن 97 اعمال هیچ‌ گونه تغییری در مندرجات فرم تقاضانامه ثبت‌نام امکان پذیر نیست . بنابراین داوطلب باید در زمان تکمیل اطلاعات تقاضانامه نهایت دقت را به کار گیرد .

داوطلبان بایستی معدل کتبی دیپلم خود را دقیقاً مطابق معدل مندرج در مدرك فارغ‌ التحصیلی درج کنند چرا‌ که در صورت مغایرت اعلامی با معدل مندرج در مدرك فارغ‌التحصیلی از ثبت‌نام و ادامه تحصیل فرد جلوگیری خواهد شد و قبولی آنها لغو می‌شود .

مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 97 برای هر رشته تحصیلی به عهده داوطلب است و موضوع خلاف یا عدم رعایت ضوابط و شرایط ( سهوی یا عمدی ) حتی پس از قبولی فرد در این مرحله پذیرش و یا هر مرحله و از « کان لم یکن » از تحصیل مشخص شود، قبولی وی در دانشگاه ادامه تحصیل او ممانعت به عمل می‌ آید .

منبع : آنا

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )