ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

نحوه ثبت‌ نام دانش‌ آموزان اتباع خارجی در سال تحصیلی 98 – 99

غلام رضا کریمی رئیس مرکز امور بین‌ الملل و مدارس خارج از کشور طی انتشار یه اطلاعیه از نحوه ثبت‌ نام دانش‌ آموزان اتباع خارجی در سال تحصیلی 98 – 99 خبر داد .

غلامرضا کریمی در خصوص ابلاغ این شیوه‌ نامه گفت : در راستای اجرای سیاست‌ های نظام جمهوری اسلامی ایران و به استناد مصوبه مورخ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ هیئت محترم وزیران ، شیوه‌ نامه ثبت‌ نام دانش‌آموزان اتباع خارجی بعد از هماهنگی با دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور و تصویب کمیته تخصصی آموزش و پژوهش کمیته عالی فرهنگی اتباع و مهاجرین خارجی جهت اجرا در مدارس سراسر کشور ارسال گردید .

وی افزود : با عنایت به دستور مقام معظم رهبری ( مدظله‌العالی ) مبنی بر ثبت‌ نام همه دانش آموزان لازم التعلیم اتباع ، در این شیوه‌ نامه نحوه ثبت‌ نام و ادامه تحصیل دانش آموزان اتباع خارجی دارای مدارک اقامت و دانش‌ آموزانی که مدارک هویتی و اقامتی تاریخ گذشته دارند و یا فاقد هر گونه مدارک هویتی و اقامتی معتبر می‌ باشند و همچنین دانش آموزان فاقد مدارک تحصیلی یا دارای مدارک تحصیلی خارجی برای اجرا به مدارس اعلام‌ شده است .

به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع‌ رسانی آموزش‌ و پرورش ، کریمی اظهار کرد : در تمامی فعالیت‌ های آموزشی و پرورشی در درون مدرسه اعم از برگزاری اردو ها و مسابقات و فعالیت‌ های فرهنگی و آموزشی و اجرای دوره‌ های آموزش خانواده ،‌ دانش‌ آموزان اتباع خارجی با دانش‌ آموزان ایرانی دارای شرایط یکسان هستند لذا جداسازی دانش آموزان اتباع از سایر دانش آموزان ممنوع است .

شایان‌ ذکر است ؛ شیوه‌ نامه ثبت‌ نام دانش‌ آموزان اتباع خارجی در سال تحصیلی ۹۸-۹۹ در ۶ ماده ،۷ بند،۱۳ تذکر، ۹ تبصره و ۱۳ ملاحظه در جلسه ۲۵ اردیبهشت به تصویب کمیته تخصصی آموزش و پژوهش اتباع و مهاجرین خارجی رسیده است .

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )