ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

میزان افزایش شهریه دکتری دانشگاه پیام نور سال 98

میزان افزایش شهریه دکتری دانشگاه پیام نور در سال 98 ، 15 درصد اعلام شده است .

معاون اداری مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور با بیان اینکه شهریه دانشگاه پیام نور در سال تحصیلی 98 – 99 تا 15 درصد افزایش می یابد ، گفت : میزان شهریه این دانشگاه از صفر تا 15 درصد محاسبه می شود که البته این افزایش برای بعضی از رشته‌ های تحصیلی اعمال خواهد شد .

حسن علیزاده معاون اداری ، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور درباره افزایش شهریه این دانشگاه‌ در سال تحصیلی 98 – 99 گفت : با توجه به اینکه از سوی وزارت علوم مجوز 15 درصد افزایش شهریه دانشجویی صادر شده است باید جزئیات این موضوع و تصمیم گیری نهایی توسط هیئت امناء دانشگاه انجام شود .

معاون اداری مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور درباره میزان وام دانشجویی برای مقطع دکتری اضافه کرد : طبق تفاهم نامه ای که با بانک ها داریم برای دانشجویان مقطع دکتری نیز مبلغ ۸ میلیون و پانصد هزار تومان در نظر گرفته شده است .

علیزاده از اضافه شدن ۲ بانک در سال تحصیلی جدید برای تسهیلات وام دانشجویی خبر داد و تصریح کرد : برای ارائه خدمات بانکی و تسهیلات وام دانشجویی با ۲ بانک قرار داد امضاء کرده ایم و در سال تحصیلی جدید به دانشجویان خدمات می دهند .

وی با اشاره به اهمیت حمایت از اقشار مختلف دانشجویی ادامه داد : تسهیلات وام دانشجویی برای دانشجویان 1/4 دهم بوده و باز پرداخت آن به 47 ماه تغییر یافته که این کار برای جلو گیری از محروم شدن دانشجویان بی بضاعت است .

علیزاده در پایان گفت : رشته هایی که افزایش شهریه دارند و رشته هایی که شهریه آنها همانند سال گذشته محاسبه می شوند پس از جلسه هیئت امناء دانشگاه در اواخر تیر ماه اعلام خواهد شد .

منبع : فارس

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )