ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

مهلت مجدد ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی کاردانی به کارشناسی 97

سازمان سنجش آموزش كشورطی اطلاعيه ای مهلت ثبت نام و انتخاب رشته كاردانی به كارشناسی ناپيوسته 97 براساس سوابق تحصيلی را تمدید کرد .

پیرو اطلاعیه مورخ 97/05/06 به اطلاع كلیه متقاضیان ثبت‌ نام و انتخاب رشته در رشته‌ های دارای پذیرش منحصراًً براساس سوابق تحصیلی ( معدل كل دوره كاردانی ) دوره های‌ كاردانی به كارشناسی ناپیوسته سال 1397 می‌رساند كه ثبت‌نام برای شركت در پذیرش دوره‌های مذكور منحصراً بصورت اینترنتی تا تاریخ 97/05/17 تمدید می‌گردد .

متقاضیانی كه در مهلت مقرر موفق به ثبت‌نام در آزمون نگردیده‌اند، لازم است براساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنما و اصلاحات مربوطه ( موضوع اطلاعیه‌های مورخ 97/02/29 و 97/03/27 و همچنین اطلاعیه مورخ 97/05/06 مربوط به اصلاحات و اعلام رشته محل های جدید علاوه بر رشته‌ های تحصیلی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام ) مندرج در سایت این سازمان نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند .

آن دسته از داوطلبانی كه قبلا نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده‌اند در صورت تمایل می‌توانند در مهلت در نظر گرفته شده با توجه به اصلاحیه‌ های فوق نسبت به مشاهده و كنترل اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام ، و در صورت تمایل اطلاعات مندرج در تقاضانامه خود را ویرایش نمایند .

منبع : سنجش

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )