ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

مهلت مجدد ثبت نام انتخاب مناطق آمایشی مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 97

ثبت نام با تاخیر انتخاب مناطق آمایشی مصاحبه دکتری با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد 97 از ساعت 24 روز چهارشنبه 20 تیر ماه آغاز شد .

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد با توجه به درخواست مکرر داوطلبان و در راستای تکریم ارباب رجوع به اطلاع کلیه دعوت شدگان که موفق به ثبت انتخاب های خود در مناطق مصاحبه نشدند ، می‌ رساند انتخاب مناطق مصاحبه‌ دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت 24 چهارشنبه 20 تیر آغاز و تا ساعت 24 روز یکشنبه 24 تیر ادامه خواهد داشت .

پذیرفته شدگان برای انتخاب محل مصاحبه باید با مراجعه به سامانه www.azmoon.org منطقه محل مصاحبه خود را انتخاب کنند . به عنوان مثال اگر داوطلبی از 40 رشته محل انتخابی خود در 15 رشته محل برای دعوت به مصاحبه پذیرفته شده و این 15 رشته محل مثلا در 5 منطقه آمایشی دانشگاه آزاد اسلامی واقع شده اند ، داوطلب مذکور باید با مراجعه به سایت در صورت تمایل با پرداخت هزینه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 97 در هر منطقه نسبت به انتخاب مناطق مذکور به صورت هر 5 منطقه یا تعدادی از آنها اقدام کند .

برای مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد در هر کد رشته به ازای هر منطقه داوطلبان می بایست یک حق ثبت نام پرداخت کنند .

داوطلبان شرکت کننده دوره بدون آزمون دکتری تخصصی که در هنگام ثبت نام عکس ، تصویر صفحه اول شناسنامه و تصویر کارت ملی را در سایت آپلود کرده اند ، فقط تصویر مدرک فارغ التحصیلی ( موقت یا دائم ) و کارنامه فارغ التحصیلی خود را در زمان انتخاب مناطق مصاحبه آپلود کنند .

همچنین داوطلبانی که در دوره با آزمون شرکت کرده اند باید عکس ، تصویر صفحه اول شناسنامه و کارت ملی را در هنگام انتخاب مناطق مصاحبه در سایت بارگزاری کنند .

این زمان دیگر به هیچ وجه قابل تمدید نیست و لازم است داوطلبان در بازه مذکور نسبت به انتخاب مناطق مصاحبه خود اقدام کنند .

منبع : آنا

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )