ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

ممنوعیت تدریس دبیران مرد در مدارس دخترانه 97 – 98

سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در خصوص اینکه هنوز در برخی مدارس دخترانه معلم مرد تدریس می‌ کند ، اظهار کرد : متأسفانه این موضوع را تأیید می‌ کنم .
وی ادامه داد : در یک سال ‌هایی در مورد تأمین دبیر خانم در مدارس دخترانه واقعاً با مشکل مواجه بودیم یعنی نیروی متخصص در بین بانوان وجود نداشت یا خیلی کم بود اما امروز باید عرض کنم که نه تنها دبیر خانم کمتر از آقایان نداریم بلکه در بعضی از رشته‌ ها ، دبیر خانم به مراتب بیش از آقایان وجود دارد .
بطحایی با بیان اینکه استفاده از دبیر مرد در مدارس دخترانه به هیچ عنوان توجیه ندارد ، تصریح کرد : این موضوع مشکلاتی را هم برای دانش‌ آموزان و هم برای معلمان ایجاد می‌ کند .
وی اضافه کرد : بنابراین اصلح این است که در مدارس دخترانه همچنان که پیش از این نیز گفته شده است و در همه جا نیز نیروی خانم داریم ، از معلمان خانم استفاده شود .
وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که « آیا در مناطقی که نیروی متخصص خانم نیست می‌ توان از معلم مرد استفاده کرد ؟ » ، گفت : استفاده از معلمان مرد در مدارس دخترانه ممنوع است و خیلی بعید است که در منطقه‌ ای معلم متخصص زن نداشته باشیم اما اگر چنین موردی نیز وجود داشته باشد باید از استان مجوز بگیرند .

منبع : فارس

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )