ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

ممنوعیت افزایش شهریه مدارس بدون تصویب کارگروه تنظیم بازار 98

به گفته معاون سازمان حمایت مصرف کنندگان ، افزایش شهریه مدارس بدون تصویب کارگروه تنظیم بازار ممنوع است .

علی موسوی ، معاون نظارت بر کالا های مصرفی و شبکه‌ های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت مصرف‌ کنندگان و تولید کنندگان گفت : در پی سیاست‌ های مرتبط با ساماندهی بازار کالا و خدمات ، کالا ها و خدماتی که از حساسیت و اهمیت بالایی در سبد هزینه خانوار برخوردارند ، مشمول بررسی کارشناسی توسط سازمان حمایت مصرف‌ کنندگان و تولید کنندگان و تصویب کارگروه تنظیم بازار گردیده‌ اند .

موسوی افزود : قیمت خدماتی که حسب قانون تعیین نرخ آنها به کمیسیون ، شورا یا یکی از دستگاه‌ های اجرایی دولت محول شده است از قبیل خدمات آموزش رسمی با پیشنهاد بالا ترین مقام دستگاه‌ های اجرایی پس از بررسی کارشناسی این سازمان مستلزم اخذ مصوبه از کارگروه تنظیم بازار است .

معاون سازمان حمایت با بیان اینکه خدمات آموزشی مدارس ، باید پس از ارائه درخواست و بررسی کارشناسی این سازمان و تصویب در کارگروه تنظیم بازار اجرایی گردد ، افزود : از آنجایی که تاکنون هیچ‌ گونه پیشنهادی از سوی دستگاه ذیربط برای تغییر شهریه مدارس به این سازمان و کارگروه مذکور واصل نگردیده ، از نظر این سازمان هرگونه افزایش شهریه مدارس بدون اخذ تائیدیه کارگروه تنظیم بازار فاقد وجاهت قانونی بوده و بر این اساس با تخلفات صورت گرفته در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه برخورد قانونی لازم صورت خواهد گرفت .

وی تاکید کرد با عنایت به فرا رسیدن زمان ثبت نام مقاطع تحصیلی مختلف در مدارس تحت نظر وزارت آموزش و پرورش ، اولیای محترم می‌ توانند در صورت مواجهه با هرگونه افزایش شهریه مدارس ، مراتب را به سامانه ۱۲۴ گزارش و از طریق سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان‌ ها و این سازمان پیگیری کنند .

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )