ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

ممنوعیت استفاده غیر ورزشی از فضاهای ورزشی آموزش و پرورش

مهرزاد حمیدی با اشاره به ابلاغ بخشنامه‌ای به مدیران کل و معاونان تربیت‌بدنی استان‌ها از ممنوعیت استفاده غیرورزشی از فضاهای ورزشی داخل و خارج مدارس خبر داد.
معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش‌وپرورش گفت: این بخشنامه باهدف منع استفاده غیرورزشی از فضاهای ورزشی برای استفاده حداکثری دانش‌آموزان مدارس از اماکن و فضاهای ورزشی داخل و خارج مدارس به ادارات کل آموزش‌وپرورش استان‌ها ارسال‌ شده است.
در این بخشنامه خطاب به معاونان تربیت‌ بدنی و سلامت، روسای ادارات تربیت‌بدنی و فعالیت‌های ورزشی آموزش‌و‌پرورش استان و کارشناس مسئولان و کارشناسان تربیت‌بدنی مناطق و شهرستان‌ها آمده است: ” با توجه به اینکه مهم‌ترین رکن برای اجرای مطلوب برنامه و فعالیت‌های تربیت بدنی اعم از درس تربیت بدنی و فعالیت‌های فوق برنامه ورزشی در اختیار داشتن فضاهای ورزشی است شایسته است با توجه به کمبود سرانه فضاهای ورزشی دانش‌آموزان و بررسی انجام گرفته از وضعیت اماکن و فضاهای ورزشی داخل و خارج مدارس بعضاً مشاهده شده است برخی مناطق امکانات و فضاهای ورزشی موجود را به عناوین مختلف استفاده غیروزشی می‌کنند لذا با عنایت به تأکید مقام عالی وزارت به توسعه زیرساخت‌های ورزشی و توجه به فراهم کردن امکانات و تجهیزات لازم برای اجرای هرچه‌ بهتر ساعات درس تربیت‌بدنی و فعالیت‌های فوق‌برنامه ورزشی دانش‌آموزان، مقتضی است دستور فرمایید از استفاده غیرورزشی از فضاهای ورزشی داخل و خارج مدارس ، جداً جلوگیری به عمل آید.”

 

منبع : تسنیم

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )