ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

مشورت در خصوص 5 ساله شدن هنرستان ها در سال آینده

سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از رایزنی برای اجرای قانون کاردانی پیوسته فنی و حرفه‌ ای‌ ها خبر داد و گفت: تعاملات مربوطه در حال انجام است و امیدواریم سال آینده به سرانجام برسد.
وی افزود: در حال رایزنی با دانشگاه فنی و حرفه‌ای هستیم تا هنرجویان ما در مقطع متوسطه دوم در شاخه فنی و حرفه‌ای ظرفیت‌های خوبی برای کاردانی پیوسته داشته باشند.
عبدالرسول عمادی درباره پیوسته شدن دوره کاردانی برای شاخه فنی و حرفه‌ای اظهار کرد: اجرای برنامه کاردانی پیوسته در شاخه فنی و حرفه ای از الزامات  و جزو قوانین کشور است.
سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه قصد داریم از ظرفیت‌های دانشگاه فنی و حرفه‌ای استفاده کنیم گفت: اجرای این برنامه کمک می‌کند تا گرایش به رشته‌های فنی و حرفه‌ای افزایش یابد و جریان پیوسته‌ای میان هنرستان و آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای برقرار شود.
عمادی درباره زمان پنج ساله شدن دوره تکنسینی فنی عنوان کرد: تعاملات مربوطه در حال انجام است و امیدواریم سال آینده به سرانجام برسد و زمینه‌های اجرایی لازم فراهم شود. ما خواهان آن هستیم  که تمام هنرجویان شاخه فنی و حرفه‌ای بتوانند مستقیما وارد دانشگاه شده و تکنسین شوند.

منبع : ایسنا

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )