ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

مراحل دریافت وام شهریه دانشگاه آزاد 98 – 99

دانشجویانی که در دانشگاه آزاد پذیرفته می‌ شوند می‌ توانند وام شهریه دریافت کنند .

دانشجویانی که وارد دانشگاه آزاد می‌ شوند می‌ توانند از تسهیلات این دانشگاه برای پرداخت شهریه استفاده کنند . برای برخورداری از این تسهیلات دانشجویان باید وارد سامانه ساجد به نشانی sajed.iau.ir شوند و ثبت‌ نام کنند .

دانشجویان بعد از کامل کردن اطلاعات خود در سامانه و تأیید آن‌ ها ، وارد سامانه احراز هویت می‌ شوند. بر اساس اعلام دانشگاه آزاد در صورت بروز مشکل دانشجویان می‌ توانند با شماره پشتیبانی ۴۷۹۱۶۸۱۴ و ۴۷۹۱۶۸۱۶ تماس بگیرند .

بعد از احراز هویت دانشجویان وارد سامانه ساجد می‌ شوند و از آن طریق می‌ توانند بر روی گزینه درخواست وام دانشجویی کلیک کنند . بعد از آن پنجره‌ای باز می‌ شود که اطلاعات دانشجو را نشان می‌ دهد در صورتی‌ که اطلاعات نمایش داده‌ شده با اطلاعات دانشجو مطابقت نداشت باشد باید دکمه جستجو در اطلاعات آزمون با کد ملی را فشرد و از آن‌ جا اطلاعات دقیق را پیدا کرد .

در ادامه دانشجویان می‌ توانند از انواع تسهیلات آگاهی یابند و گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنند و در نهایت بر گزینه درخواست وام کلیک کنند .

دانشجویان بعد از اتمام ثبت‌ نام می‌ توانند به سامانه ساجد وارد شوند و از طریق لیست وام دانشجویی نتیجه درخواست وام خود را مشاهده کنند .

منبع : آنا

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )