ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

لیست رشته محل های جدید دانشگاه علمی کاربردی بهمن 97

سازمان سنجش طی اطلاعیه های جداگانه ای لیست رشته محل های جدید کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی بهمن 97 را منتشر کرد .

متن اطلاعیه به شرح زیر است :

پیرو اطلاعیه‌های مورخ 97/10/29، 9/11/97 و 97/11/25 ، بدین وسیله به اطلاع داوطلبان می‌ رساند با توجه اعلام دفتر گسترش آموزش عالی درخصوص كد رشته محل‌ های جدید علاوه بر كد رشته‌ محل های اعلام شده در اطلاعیه‌های پذیرش فوق‌ الذكر ، متقاضیان می‌ توانند ضمن مراجعه به جداول مندرج در بندهای ( الف و ب ) این اطلاعیه ، در صورت تمایل و با توجه به مفاد مندرج در اطلاعیه‌ های فوق با همراه داشتن مدارك لازم در زمان مقرر به مراكز آموزشی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمایند .

با توجه به مراتب فوق ، به داوطلبان مهلت داده می‌شود تا برای ثبت‌نام در پذیرش رشته‌ های دوره‌ های كاردانی فنی و كاردانی حرفه‌ای و کاردانیبه کارشناسی ( کارشناسی ناپیوسته ) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی كاربردی تا تاریخ 97/11/30 به واحد های دانشگاه مذكور مراجعه نمایند .

برای دانلود لیست رشته محل های جدید کاردانی علمی کاربردی بهمن 97 کلیک کنید .

 برای دانلود لیست رشته محل های جدید کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی بهمن 97 کلیک کنید .

 

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )