عضویت

ورود

رمزتان را گم کرده اید؟

رمز خود را فراموش کرده اید؟ایمیل خود یا نام کاربری خود را وارد کنید و ما یک ایمیل حاوی لینک تغییر رمز برای شما ارسال میکنیم.


ورود

عضویت

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

قطعی شدن تاثیر 30 درصدی سوابق تحصیلی در کنکور سراسری

مهدی نوید ادهم درباره میزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سراسری گفت : امسال سوابق تحصیلی به میزان 30 درصد در پذیرش افراد در کنکور تاثیر قطعی دارد . این در حالی است که طی سال‌ های اخیر سوابق تحصیلی 25 درصد تاثیر مثبت داشت ، یعنی اگر سوابق تحصیلی در پذیرش فرد در دانشگاه تاثیر داشت ، این سابقه در نظر گرفته می‌شد ، اما اگر فرد نیازی به آن نداشت سوابق در نظر گرفته نمی‌ شد .

دبیرکل شورای عالی آموزش‌ و پرورش در ادامه در خصوص عناوین دروس امتحان نهایی پایه دوازدهم ، بیان کرد : عناوین دروس مشخص شده است اما منتظر نظر شورای پذیرش دانشجو هستیم که به محض اعلام نظر شورا، عناوین دروس امتحان نهایی پایه دوازدهم اعلام خواهد شد.

وی هم‌ چنین در خصوص بازنگری آیین‌ نامه اداره مدارس خارج از کشور در شورای عالی آموزش‌ و‌ پرورش ، یادآور شد : بخش قابل توجهی از بررسی‌ ها در کمیسیون‌ ها انجام شده است که در صورت اتمام بررسی‌ ها مساله در صحن شورای عالی مطرح می‌شود که امیدواریم به‌زودی نتایج برسی‌ ها مشخص شود .

منبع : آنا

خرید ادکلن

ارسال نظر