ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

فرصت مطالعاتی پژوهشگاه علوم ورزشی دکتری

مدیر آموزش‌ های آزاد و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه علوم ورزشی از فرصت مطالعاتی پژوهشگاه علوم ورزشی ویژه دانشجویان دوره دکتری خبر داد .

حسین زارعیان اظهار کرد : این دوره ویژه دانشجویان تمام‌ وقت دانشگاه‌ ها و پژوهشگاه‌ ها که نهایتاً سه سال (۶ ترم) از دوره تحصیلی آن‌ ها گذشته باشد و در راستای موضوع رساله خود می‌ توانند در این دوره فرصت مطالعاتی شرکت کنند .

مدیر آموزش‌ های آزاد و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه علوم ورزشی بابیان اینکه این پژوهشگاه در نظر دارد فرصت مطالعاتی را برای دانشجویان تسهیل کند ، عنوان کرد : این فرصت برای ارتقای دانش و کسب مهارت‌ های تخصصی دانشجویان در نظر گرفته شده است .

وی افزود : این فرصت مطالعاتی ، یک دوره تحقیقی کوتاه‌ مدت ۶ تا ۹ ماهه است که تمام دانشجویان دوره دکتری قبل از دفاع از رساله خود می‌ توانند از آن استفاده کنند و تا سقف ۹ میلیون تومان از افراد شرکت‌ کننده در این دوره حمایت مالی استفاده کنند .

عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم تربیتی در ادامه خاطرنشان کرد : پایه اصلی فعالیت‌ های علمی در این پژوهشگاه ، کسب مهارت‌ های لازم برای انجام فعالیت‌ های پژوهشی در حوزه علوم ورزشی است همچنین به این افراد شرکت‌ کننده در این دوره گواهی حضور داده شده و از آنان در پژوهش‌ ها و کارهای مختلف این پژوهشگاه دعوت به همکاری می‌ شود .

وی با اشاره به تفاهم‌ نامه مابین این پژوهشگاه با دانشگاه‌ های چین و ایتالیا گفت : بر اساس این تفاهم‌ نامه این پژوهشگاه میزبان دانشجویان خارجی خواهد بود و می‌ توانیم دانشجویان را برای استفاده از این فرصت مطالعاتی به خارج از کشور اعزام کنیم اما این میان افزایش دلار و مسائل اقتصادی دیپلماسی علم را تحت تأثیر قرار داده است .

منبع : آنا

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )