ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

علت دریافت هزینه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

معاون امور مجلس دانشگاه آزاد توضیحاتی در خصوص هزینه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 بیان کرد .

علیرضا منادی سفیدان درخصوص دریافت هزینه جداگانه برای انتخاب رشته ارشد در دانشگاه‌ آزاد ، گفت : از ابتدای فعالیت دانشگاه آزاد این پول دریافت می‌ شد اما در گذشته عملیات سنجش و پذیرش باهم توسط دانشگاه آزاد انجام می‌ گرفت ؛ سنجش و پذیرش هرکدام عملیاتی جداگانه است .

وی افزود : آزمون ارشد را دانشگاه سراسری برگزار می‌ کند و مبلغ 40 هزار تومان برای این فرآیند دریافت کرده و 40 هزار تومان نیز دانشگاه آزاد برای پذیرش و پردازش اطلاعات دریافت می‌ کند .

منادی ادامه داد : هنگام ثبت‌ نام در صورتی که داوطلب مایل به تحصیل در دانشگاه آزاد باشد گزینه مربوطه را فعال می‌ کند و در قبال این خواسته باید 12 هزار تومان هنگام ثبت‌ نام بپردازد تنها کار سازمان سنجش در ازای این 12 هزار تومان ارائه نتیجه آزمون داوطلب به دانشگاه آزاد است .

این مقام مسئول در دانشگاه آزاد تاکید کرد : دانشگاه آزاد باید برای پذیرش داوطلبان رتبه‌ ها ، رشته – شهرها ، شرایط و تقاضاهای داوطلبان را بررسی و پردازش کند .

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد برای عملیات پذیرش 40 هزار تومان در سال گذشته دریافت کرده است ، خاطرنشان کرد : دانشگاه آزاد پس از 3 سال که برای فرآیند پذیرش مبلغی حدود 40 هزار تومان دریافت می‌ کرد امسال این مبلغ را به 46 هزار تومان افزایش داده است .

معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی یادآور شد : وزارت علوم برای برگزاری آزمون ارشد هنگام ثبت نام هزینه برگزاری آزمون و سنجش را دریافت کرده ، دانشگاه آزاد نیز هزینه پردازش اطلاعات را هنگام انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 دریافت می‌ کند ؛ در صورتی که فرآیند سنجش و پذیرش با یک سازمان و موسسه باشد باید هزینه‌ای حدود 80 هزار تومان برای این عملیات دریافت شود .

منبع : آنا

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )