ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

عدم موافقت دانشگاه ها با کاهش ظرفیت دکتری

دانشگاه ها در برابر کاهش ظرفیت دکتری مقاومت می کنند .

معاون آموزشی وزیر علوم گفت : درصد کمی از ظرفیت پذیرش دوره دکتری کاهش یافته اما همچنان دانشگاه ها در مقابل کاهش ظرفیت دکتری مقاومت می کنند .

علی خاکی صدیق درباره ساماندهی و کاهش ظرفیت پذیرش دانشجویان دکتری گفت : در حال حاضر درصد های پذیرش دوره دکتری در حال کم شدن است .

وی ادامه داد : اما علی رغم اینکه همه می‌ دانیم باید ظرفیت دانشجوی دکتری کاهش یابد ، متاسفانه اکثر دانشگاه‌ ها بنا به دلایلی در مقابل کاهش ظرفیت دکتری مقاومت می کنند و حتی می خواهند ظرفیت دوره دکتری را نیز افزایش دهند .

معاون آموزشی وزیر علوم درباره ساماندهی دوره دکتری در دانشگاه آزاد اسلامی نیز گفت : کیفی و بهینه سازی در دوره های دکتری دانشگاه آزاد در حال انجام است .

وی ادامه داد : مسئولان دانشگاه آزاد خود با این مفاهیم آشنا هستند ، کیفی سازی پروسه سختی است چیزی نیست که امروز بخواهیم اجرایی کنیم و 6 ماه بعد و یا یکسال بعد نتیجه می دهد .

خاکی صدیق افزود : دانشگاه آزاد در مسیرکیفی سازی دوره های دکتری است و حتی خود دانشگاه مقابل یک سری از گسترش ها را گرفته و یک سری برنامه جدید برای کیفی سازی دارد .

وی ادامه داد : در صحبتی که با دکتر رنجبر و طهرانچی داشته ام یک سری برنامه کیفی سازی دارند که امیدوارم موفق شوند ما نیز کمک شان می کنیم .

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )