ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

عدم تغییر زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98

بر اساس اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 بدون تغییر و در روزهای 5 و 6 اردیبهشت ماه خواهد بود .

متن اطلاعیه به شرح زیر است :

ضمن ابراز همدردی با هموطنان عزیزی كه در جریان سیل اخیر در بخشهایی از شهرها و استانهای كشور ، دچار خسارت شده‌اند ، بدین‌ وسیله به اطلاع داوطلبان متقاضی شركت در آزمون كارشناسی ارشد ناپیوسته سال  1398 می‌ رساند ، نظر به اینكه فرایند اجرایی آزمون مذكور طولانی بوده و می‌ بایست به نحوی برنامه‌ ریزی شود كه نتایج نهایی در اوایل شهریورماه اعلام گردد ، لذا آزمون مطابق برنامه‌زمان‌ بندی اعلام شده قبلی در روزهای پنج‌شنبه 98/02/05 و جمعه 98/02/06 برگزار خواهد شد و اطلاعیه این سازمان درخصوص حوزه‌ های برگزاری ، تاریخ و نحوه توزیع كارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 98 در روز دوشنبه 98/01/26 از طریق سایت این سازمان منتشرخواهد شد .

شایان ذكر است وزارت علوم ، تحقیقات وفناوری و این سازمان از زمان وقوع سیل ، پیگیر ارایه تسهیلات یا اختصاص سهمیه مشابه زلزله زدگان از مراجع ذیصلاح برای داوطلبانی كه آسیب مستقیم دیده اند می باشد كه به محض حصول نتیجه جزئیات آن در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98به استحضار داوطلبان عزیز خواهد رسید .

منبع : سازمان سنجش

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )