ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

عدم تغییر زمان برگزاری کنکور سراسری 98

دبیرکل شورای عالی آموزش‌ و پرورش گفت :‌ درخواست‌‌ های بسیاری برای تغییر زمان کنکور کارشناسی وجود داشت که ما منتقل کردیم اما موافقت نشد .

مهدی نوید ادهم در برنامه تلویزیونی پرسشگر درباره احتمال به تعویق افتادن کنکور سراسری با توجه به وقوع سیل اظهار کرد : تصمیم‌ گیرنده در این زمینه سازمان سنجش و شورای سنجش و پذیرش دانشجو است ؛ درخواست‌ های بسیاری وجود داشت که ما منتقل کردیم اما موافقت نشد و به هیچ وجه زمان برگزاری کنکور 98 تغییر نخواهد کرد البته کنکور کارشناسی ارشد تغییر زمان داشت اما کنکور کارشناسی خیر .

وی درباره الزامات توجه بیشتر دولت به خیرین مدرسه‌ ساز گفت : خوشبختانه جریان خیرین مدرسه‌ ساز به یک جریان بالنده تبدیل شده و تاثیرات مثبت فرهنگی ، اجتماعی و تربیتی به همراه دارد در این سال ها آموزش و پرورش تلاش کرده تا زمینه مشارکت حداکثری افراد را فراهم کند .

نوید ادهم افزود : یک زمینه که قانون آن فراهم است اما از ظرفیت آن به خوبی استفاده نشده است مشارکت خیرین در امر نگه‌ داری و اداره مدارس است که تحت عنوان قانون هیئت امنایی شدن مدارس از آن نام برده می‌ شود و به افراد اجازه می‌ دهد در فرایند مدیریت و برنامه‌ریزی و ارتقای کیفیت مدرسه نیز مشارکت داشته باشند .

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با بیان اینکه از خیرین دعوت می‌ کنم مشارکت را محدود به ساخت مدرسه نکنند و در بخش نرم‌افزاری و ارتقای کیفیت مدرسه نیز مشارکت کنند، گفت : در مدارس هیئت‌ امنایی گزارش‌ها نشان می‌ دهد که حضور خیرین بسیار موثر بوده است .

وی درباره در اولویت نبودن بانوان خیر مدرسه‌ ساز عنوان کرد : به لحاظ قانونی تفاوتی بین خیرین مرد و زن وجود ندارد و این به فرهنگ اجتماعی برمی‌ گردد و هیچ منع قانونی برای حضور و مشارکت بانوان وجود ندارد و اگر خودشان بخواهند می‌ توانند مشارکت داشته باشند کما اینکه در سال‌ های گذشته این مشارکت خوب و بالا بوده است .

منبع : تسنیم

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )