ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

عدم تغییر زمان برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم

وزیر آموزش و پرورش بطحایی از برگزاری امتحان نهایی پایه دوازدهم در تاریخ مقرر خبر داد .
وزیر آموزش و پرورش درباره وضعیت مناطق سیل‌زده و نحوه برگزاری امتحانات توضیحاتی ارائه کرد .

سید محمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش ، درباره آخرین وضعیت مدارس در مناطق سیل‌زده گفت : ما در آموزش و پرورش تابع شرایط محلی هستیم . جایی که هنوز خیابان‌ ها مملو از آب و آبگرفتگی است و خانواده‌ ها نتوانستند به خانه برگردند ، راه‌اندازی مدارس امکان‌ پذیر نیست .

راه‌اندازی مدارس در برخی مناطق سیل‌زده امکان‌پذیر نیست

وی افزود : در آق‌ قلا و گمیشان مدارس را راه انداختیم ولی شورای تامین استان صلاح دانست تا وقتی که شرایط به ثبات برسد ، مدارس بازگشایی نشود .

وزیر آموزش و پرورش درباره اقدامات این وزارتخانه در استان لرستان نیز تصریح کر د: در  پلدختر و معمولان امکان راه‌اندازی را فراهم کردیم . امروز کانکس فرستاده می‌ شود و من نیز فردا به آنجا می‌ روم . 100 کانکس می‌ بریم تا شرایط را فراهم کنیم . به دلیل اینکه هنوز جمعیت به خانه‌های خود نیامده و مردم مشغول پاکسازی خانه‌ های خود هستند ، مجبوریم تحمل کنیم .

بطحایی درباره امتحانات دانش‌آموزان نیز گفت : در پایه دوازدهم چاره‌ای جز برگزاری امتحانات نهایی در موعد مقرر نداریم ولی تسهیلاتی قائل خواهیم شد . در دوره متوسطه اول و ابتدایی تصمیم خود را اعلام خواهیم کرد تا بخش‌هایی از کتاب حذف شود و امتحان از مباحثی که دانش‌ آموزان گذرانده‌اند ، گرفته شود .

منبع : تسنیم

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )