ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

عدم تعویق برگزاری کنکور سراسری 98

ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور از عدم تعویق کنکور سراسری سال ۹۸ خبر داد .

ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور درباره تعویق کنکور سراسری سال ۹۸ ، اظهار کرد : بحث تعویق آزمون سراسری که بسیاری از داوطلبان آن را دنبال می‌ کردند ، به سرانجام نرسید و بر اساس تصمیمات اخذ شده کنکور به تعویق نمی‌ افتد .

وی ادامه داد : داوطلبانی که به سهمیه تصویب شده در کنکور سراسری سال ۹۸ اعتراض دارند ، باید این اعتراض را به شورای عالی انقلاب فرهنگی ببرند .

خدایی با بیان اینکه امکان به تعویق افتادن آزمون سراسری 98 وجود ندارد ، تصریح کرد : به هیچ وجه امکان تعویق آزمون سراسری وجود ندارد و اگر هم زمانی این اتفاق بی‌ افتد باید دانشگاه‌ های سراسر کشور زمان آغاز و پایان ترم‌ های آموزشی خود را تغییر دهند .

رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور افزود : اگر دانشگاه‌ ها ترم اول و ترم دوم خود را به تعویق بی‌ اندازند ، برنامه‌ های آموزشی دچار اختلال می‌ شوند و بر همین اساس امکان تغییر زمانی برگزاری آزمون سراسری سال ۹۸ وجود ندارد .

وی با اشاره به سهمیه مازاد تصویب شده برای داوطلبان مناطق سیل زده ، گفت : داوطلبان معترض فکر می‌ کنند سهمیه مازاد قرار است به تمام دانشگاه‌ ها و دانشجویان کشور اختصاص یابد اما باید بدانیم که ۵ درصد سهمیه مازاد  صرفا به داوطلبان و دانشگاه‌های مناطق سیل زده اختصاص دارد وداوطلبان مناطق دیگر آن را دریافت نمی‌ کنند .

منبع : جوان

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )