ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

عدم بررسی تعویق زمان کنکور و یا سهمیه به سیل‌ زدگان در مجلس

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه جلسه هیأتی از کمیسیون آموزش با رئیس مجلس درباره موضوع کنکور بیشتر حول هم‌ اندیشی و بیان دغدغه‌ ها بود ، گفت که تاکنون هیچ موضوعی درباره تعویق زمان کنکور سراسری و یا اعطای سهمیه به سیل زدگان در مجلس مطرح نشده است .

میرحمایت میرزاده در توضیح جلسه امروز هیأتی از کمیسیون آموزش با رئیس مجلس درباره موضوع نحوه برگزاری کنکور سراسری بیان کرد : دغدغه‌ های مختلفی از سوی سازمان سنجش ، مرکز پژوهش‌ ها ، کمیسیون آموزش و رئیس مجلس درباره نحوه برگزاری کنکور وجود دارد که با توجه به این موضوع امروز جلسه هم اندیشی پیرامون چگونگی برخورد با قانون فعلی کنکور برگزار شد .

وی با بیان اینکه ادامه این جلسات در کمیسیون آموزش تشکیل می‌ شود ، گفت : در این جلسه کارهای انجام شده مرور شد و اینکه چقدر لازم است که قانون اجرایی شود رهنمود هایی درباره اجرای قانون فعلی کنکور و پرهیز از اظهارنظر و موضع‌ گیری‌ هایی که باعث ایجاد دغدغه در بین داوطلبان می‌ شود ، مطرح شد که در نهایت جمع‌ بندی این جلسه در کمیسیون آموزش عنوان می‌ شود .

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یادآور شد : از لحاظ ظاهری سوابق تحصیلی در کنکور تأثیرگذار است و ۸۵ درصد پذیرفته‌ شدگان براساس سوابق وارد دانشگاه می‌ شوند اما در باطن آنقدر دانشگاه‌ های پیام نور و غیردولتی افزایش پیدا کرده که عملاً کارایی این قانون از بین رفته است .

میرزاده درباره موضوع احتمال تعویق زمان کنکور سراسری و یا اعطای سهمیه به سیل زدگان گفت که این موضوع در جلسه امروز با رئیس مجلس مطرح نشده است . همچنین در کمیسیون آموزش نیز چنین موضوعی بیان نشده است .

منبع : ایسنا

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )