ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

عدم امکان ترمیم معدل برای دانش‌آموزان پایه دوازدهم در کنکور ۹۸

سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از عدم امکان ترمیم نمره برای دانش‌آموزان پایه دوازدهم در کنکور 98 خبر داد .

به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی ، عبدالرسول عمادی با اشاره به اینکه ۸۵ درصد ظرفیت ورود به دانشگاه‌ها از طریق سوابق تحصیلی است، اظهار کرد: اگر فرصت شرکت داوطلب در کنکور تا اخذ دیپلم به حدی باشد که یک دوره امتحان نهایی فاصله داشته باشد، می‌تواند در فرایند ارتقای تحصیلی یکبار دیگر امتحان دهد .
وی افزود : اگر اخذ دیپلم به‌گونه‌ ای باشد که دانش آموز باید بعد از آن در کنکور شرکت کند فرصتی برای ترمیم سوابق تحصیلی نیست یعنی اگر دانش‌آموز دی ماه امتحان نهایی را بدهد و دیپلم بگیرد و کنکور در تیرماه باشد، می‌تواند برای ترمیم سوابق تحصیلی یک بار در امتحانات خرداد ماه شرکت کند، ولی اگر خردادماه دیپلم بگیرد، فرصتی ندارد .

ارسال سوابق تحصیلی به سازمان سنجش تا خردادماه
عمادی گفت : ترمیم نمره برای دانش‌آموزان برای پایه دوازدهم امسال صدق نمی‌کند ، چون سابقه خرداد ماه را باید برای سازمان سنجش ارسال کنیم .

سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد : داوطلبان فقط یکبار برای ترمیم هر درسی می‌ توانند در امتحان نهایی شرکت کنند .

منبع : جوان

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )