ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

ظرفیت پذیرش دکتری دانشگاه تهران در سال 98

ظرفیت پذیرش در آزمون دکتری دانشگاه تهران برای سال 98 اعلام شد .

معاون آموزشی دانشگاه تهران از پذیرش تعداد 1300 دانشجوی دکتری برای سال تحصیلی جاری در این دانشگاه خبر داد و گفت : اگر داوطلبان در مصاحبه دکتری کیفیت لازم را نداشته باشند ، ممکن است این ظرفیت تکمیل نشود .

دکتر حسین حسینی ضمن بیان این مطلب با تاکید بر اینکه مصاحبه عملی پذیرفته‌ شدگان دکتری دانشگاه تهران به اتمام رسید ، اظهار کرد : در حال حاضر نتایج ارزشیابی پذیرفته‌ شدگان دکتری در گروه‌ های مختلف در حال ارزیابی است و نتایج نهایی تا پایان تیر ماه به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد .

وی در ادامه تصریح کرد : مجموع ظرفیت پذیرش دانشجوی دکتری از طریق کنکور در دانشگاه تهران اعم از پردیس‌ ها ، روزانه و نوبت دوم ( شبانه ) تعداد ۱۳۰۰ دانشجو است ؛ اما این به این معنا نیست که حتماً این ظرفیت تکمیل شود ، چرا که اگر داوطلبی کیفیت لازم را در رشته‌ ای احراز نکند ، ممکن است آن ظرفیت خالی بماند .

معاون آموزشی دانشگاه تهران همچنین در مورد ظرفیت پذیرش دانشجوی دکتری استعدادهای درخشان نیز گفت : حدود 150 دانشجو از این طریق در دانشگاه تهران برای سال تحصیلی ۹۹ -۹۸ پذیرش خواهند شد .

منبع : ایسنا

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )