ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

ظرفیت پذیرش دانشجوی بدون کنکور دانشگاه های سراسری بهمن 97

مشاور عالی سازمان سنجش ظرفیت پذیرش دانشجوی بدون کنکور دانشگاه های سراسری بهمن 97 را ۳۹۰ هزار نفر اعلام کرد .

حسین توکلی گفت : جزئیات ثبت نام بدون کنکور سراسری بهمن 97 بر مبنای پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی منتشر شد .

وی افزود : ۸ هزار و ۷۷۱ کد رشته محل در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی ، مراکز و واحدهای آموزشی دانشگاه پیام‌ نور دانشجو می پذیرد که ظرفیت پذیرش این مراکز ۳۹۰ هزار نفر است .

مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد : علاقمندان به تحصیل در رشته‌های تحصیلی دارای  پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی در مؤسسات غیرانتفاعی ، مراکز و واحدهای آموزشی دانشگاه پیام‌نور ( اعم از داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ ثبت‌نام کرده و یا نکرده‌اند ) ، می توانند به دفترچه بدون آزمون دانشگاه های سراسری بهمن 97 مراجعه کنند .

وی گفت : داوطلبان برای اطلاع از رشته‌ های تحصیلی و دانشگاه‌ها و مؤسسات پذیرنده دانشجو در این مرحله می‌ توانند به جداول رشته های مربوطه که در سایت سازمان سنجش اعلام شده است مراجعه کنند .

توکلی تاکید کرد : داوطلبان می توانند از ۲۹ دی تا ۱۰ بهمن ۹۷ پس از پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور سراسری بهمن 97 در سایت سازمان سنجش به سایت یا مستقیم به مؤسسات ، مراکز و واحدهای آموزشی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه کنند .

 

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )