ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

شهریه دکتری شبانه دانشگاه تربیت مدرس 98 – 99

شهریه دکتری شبانه دانشگاه تربیت مدرس در سال 98 اعلام شده است .

طبق اطلاعیه منتشر شده در سایت دانشگاه تربیت مدرس شهریه دکتری شبانه 98 به شرح زیر است :

برای رشته گرایش های دانشکده های علوم انسانی ، مدیریت و اقتصاد و حقوق هزینه تحصیلی مبلغ ۷۵۸,۶۶۰,۰۰۰ ( هفتصد و پنجاه و هشت میلیون و ششصد و شصت هزار ) ریال می باشد و در سایر رشته گرایش ها ( دانشکده های علوم پایه ، علوم ریاضی ، علوم زیستی ، فنی و مهندسی ، مهندسی برق و کامپیوتر ، مهندسی شیمی ، مهندسی عمران و محیط زیست ، مهندسی صنایع ، مهندسی مکانیک ، کشاورزی ، منابع طبیعی و علوم دریایی ، هنر و معماری هزینه تحصیلی مبلغ ۹۲۷,۲۵۰,۰۰۰ ( نهصد و بیست و هفت میلیون و دویست و پنجاه هزار ) ریال می باشد .

پذیرفته شدگان بایستی برای هر نیمسال تحصیلی به میزان ۱۲/۵ درصد کل شهریه را پرداخت نمایند .

ضروری است که حداقل ۸ درصد این مبلغ به هنگام ثبت نام غیر حضوری ، قبل از انتخاب واحد نیمسال اول و به صورت الکترونیکی و مابقی آن ( ۴/۵ درصد ) در طول همان نیمسال ( حداکثر تا دو و نیم ماه پس از شروع در نیمسال تحصیلی ) پرداخت گردد .

مبالغ شهریه دریافتی در صورت انصراف دانشجو در هر مقطع زمانی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد .

شهریه های فوق برای ۸ نیم سال تحصیلی می باشد و شهریه مازاد بر ۸ نیم سال به صورت روز شمار محاسبه و از دانشجویان دریافت خواهد گردید . در ضمن میزان شهریه دروس جبرانی ، مردودی ، حذف اضطراری و نظایر آن براساس شهریه دروس تک درس و به صورت جداگانه محاسبه و دریافت می شود .

منبع : دانشگاه تربیت مدرس

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )