ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

شهریه دوره شبانه و پردیس خودگردان 97

به گفته معاون آموزشی وزارت علوم ، شهریه دوره های نوبت دوم ( شبانه ) و دوره پردیس خودگردان 97 حداکثر 20 تا 25 درصد افزایش می یابد .

مجتبی شریعتی نیاسر درباره شهریه دوره‌ های شبانه و شهریه پردیس‌ خودگردان دانشگاه‌ ها گفت : بخشنامه ای در رابطه با شهریه به دانشگاه‌ ها ابلاغ کرده ایم .

وی ادامه داد : براساس این بخشنامه ، دانشگاه ها حداکثر ۲۰ تا ۲۵ درصد با تصویب هیات امناء می توانند افزایش شهریه داشته باشند .

وی افزود : برای اینکه سقف افزایش شهریه را معاونت آموزشی وزارت علوم تعیین کرده و میزان آن در  هیات امنا ولی حد آن توسط وزارت علوم مشخص می شود .

معاون آموزشی وزارت علوم گفت : بیشتر تمرکز ما بر روی دانشگاه‌ های دولتی است و البته وقتی دانشگاه‌ دولتی می گوییم ، عملا منظورمان همان دوره شبانه است ، چون دوره روزانه دانشگاه‌ ها شهریه ندارند ، شهریه پردیس های دانشگاهی نیز در هیات امنا تعیین می شود .

معاون آموزشی وزارت علوم با بیان اینکه میزان شهریه دوره‌ های مذکور براساس مصوبات هیات امنا مشخص می شود ، خاطرنشان کرد : اگر هیات امنای دانشگاهی شهریه را بیشتر از میزانی که وزارت علوم مشخص کرده اعلام کند ، با آن برخورد می شود .

 

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )