ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

شرایط نقل و انتقال کارکنان فرهنگیان در سال 98

علی‌الهیار ترکمن شرایط نقل و انتقال کارکنان رسمی ، پیمانی ، رسمی آزمایشی و قراردادی در سال 98 را اعلام کرد .
علی‌الهیار ترکمن با اشاره به ابلاغ بخشنامه نقل و انتقالات فرهنگیان در سال ۹۸ گفت : وزارت آموزش و پرورش سالانه با تعداد زیادی تقاضای نقل و انتقلات مواجه است و کارکنان رسمی ، پیمانی ، رسمی آزمایشی و قراردادی شامل بخشنامه نقل و انتقالات می‌ شوند .

وی در بررسی نقل و انتقالات ، اصلی‌ ترین شرط را عدم ایجاد خلا نیروی انسانی و به هم نخوردن تراز نیروی انسانی دانست و افزود : حداکثر همکاری را با فرهنگیان در برآورده کردن نیازهای فرهنگیان خواهیم داشت‌ .

الهیار ترکمن با اشاره به شروطی که در بخشنامه نقل و انتقلات آمده ، اظهار کرد : برای انتقال موقت به حداقل دو سال سابقه کار و برای انتقال دایم حداقل ۵ سال خدمت تمام وقت و نداشتن تعهد به منطقه مبدا لازم است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی گفت : به‌صورت میانگین تا ۶۰ درصد تقاضای نقل و انتقالات فرهنگیان موافقت می‌شود .

وی با اشاره به انتقال اضطراری فرهنگیان اظهارکرد : امسال نقل و انتقالات زود شروع شده تا تکلیف همکاران زودتر مشخص شود ، مناطق قبل از سال تحصیلی به شرایط با ثباتی برسند و در ستاد هم بتوانیم قابلیت برنامه‌ریزی داشته باشیم . لذا تا پایان اردیبهشت‌ ماه نتایج قطعی نقل و انتقال فرهنگیان مشخص خواهد شد اما یک فرصت اضطراری برای فرهنگیانی که شرایط خاص در تابستان برای آنها به وجود آمده دیده می‌ شود تا زمان نقل و انتقال اضطراری که فرصت آن از ۱۵ تا ۲۵ شهریورماه اقدام کنند .

الهیار ترکمن گفت : ثبت درخواست‌ های انتقال از ابتدای اسفند ماه شروع شده و تا پایان فروردین‌ ماه در سامانه enteghal.medu.ir قابل انجام است و فرهنگیان می‌ توانند مدارک خود را در سایت آپلود کنند یا پس از ثبت‌ نام مدارک مورد نیاز را به امور اداری منطقه محل خدمت خود ارایه دهند و همزمان همکاران اداری در مناطق به بررسی درخواست‌ ها خواهند پرداخت و نتایج به مرحله بالاتر در استان‌ ها ارسال خواهد شد .

وی درباره اعلام نتایج درخواست‌ ها گفت : تا پایان فرودین‌ ماه برای انتقال موقت و تا پایان اردیبهشت‌ ماه نتایج انتقال دایم اعلام می‌ شود .

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی از همکاران فرهنگی خواست تا تمام شرایط نقل و انتقال را بررسی کنند و در صورت دارا بودن شرایط درخواست خود را ثبت کنند . همچنین همکارانی که مدت کمی است در استخدام آموزش و پرورش هستند ، در نظر داشته باشند که آن ها به‌دلیل نیاز منطقه بومی خود استخدام شده‌ اند و به آن منطقه تعهد خدمت دارند لذا تا پایان تعهد خود اقدام به درخواست انتقال نکنند .

منبع : ایلنا

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )