ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

شرایط صدور معافیت تحصیلی دانشجویان ایرانی خارج از کشور

مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت شرایط صدور معافیت تحصیلی نظام وظیفه برای افرادی که در نیمسال اول 2018 دانشگاه‌ های خارج از کشور شروع به تحصیل کرده اند را اعلام کرد .

وزارت بهداشت ، مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت اعلام کرد : براساس توافق به عمل آمده با سازمان نظام وظیفه امکان صدور معافیت تحصیلی برای  دانشجویان مشمول ماده 35 قانون نظام وظیفه عمومی که در نیمسال اول تحصیلی 2018-2017 در خارج از کشور شروع به تحصیل کرده اند ، میسر شده است .

تمامی افرادی که در بازه زمانی مذکور شروع به تحصیل در خارج کرده و تاکنون نسبت به اخذ معافیت تحصیلی نکرده اند ، لازم است از تاریخ اول دی تا اول بهمن 97 ظرف مدت یک ماه نسبت به ثبت درخواست معافیت تحصیلی در سامانه تسهیلات ارزی و غیرارزی مرکز خدمات آموزشی و بارگذاری مدارک لازم اقدام کنند تا مورد بررسی کارشناسی قرار گیرد .

نتیجه درخواست و بررسی کارشناسی ، از طریق سامانه مذکور به افراد اطلاع‌ ­رسانی خواهد شد و ضرورتی به حضور افراد نیست . با توجه به الکترونیکی و غیرحضوری بودن این فرآیند ، از مراجعه حضوری خودداری شود .

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )