ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

شرایط جدید نقل و انتقال دانشجویان دختر در دانشگاه آزاد

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم کلانتری از امتیازات مثبت نقل و انتقال دانشجویان دختر به محل سکونت والدین یا همسرشان خبر داد .

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد : ثبت‌ نام نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی برای نیمسال اول تحصیلی ۹۹-۹۸ آغاز شده و تا ۱۸ تیرماه ادامه دارد .
حجت الاسلام کلانتری افزود : متقاضیان نقل و انتقالات دانشگاه آزاد باید برای ثبت نام به سامانه منادا به نشانی monada.iau.ir مراجعه کرده و ثبت نام خود را کامل کنند .

وی با اشاره به نقل و انتقالات دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی ، گفت : یکی از امتیازات مثبتی که برای نقل و انتقالات دانشجویان دختر در نظر گرفته شده ، این است که دختران دانشجو به محل سکونت والدین یا همسرشان منتقل خواهند شد .

وی افزود : به استثنای دانشجویان رشته‌های پزشکی ، داروسازی ، دندان پزشکی و پرستاری که رشته‌ های آن‌ها صرفا در چند واحد وجود دارد ، بقیه دانشجویان دختر به شهر محل زندگی و یا نزدیک‌ ترین واحد به محل زندگیشان منتقل می‌ شوند .

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد : تمامی مراحل و فرآیند رسیدگی به درخواست‌ های نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان از طریق سامانه منادا قابل پیگیری است و متقاضیان از مراجعه حضوری به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی خودداری کنند .

منبع : جوان

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )