ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

شرایط ثبت نام دانش آموزان فنی و حرفه ای در کنکور 98

مشاور عالی سازمان سنجش حسین توکلی شرایط ثبت نام دانش آموزان فنی و حرفه ای و کار و دانش در کنکور 98 را اعلام کرد . توکلی به تشریح شرایط شرکت داوطلبان رشته‌ های مهارتی در کنکور سال ۹۸ پرداخت .
حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به تمدید فرصت ثبت‌ نام کنکور 98 تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۶ اسفند اظهار کرد : ضرورت دارد متقاضیان در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام کنکور 98 و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌ نام به پایگاه اطلاع‌ رسانی سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت‌ نام در آزمون اقدام کنند .

وی افزود : دانش‌ آموزان شاخه نظری نظام آموزشی جدید ۳-۳-۶ ( علوم ریاضی ، علوم تجربی ، علوم انسانی و هنر ) که مدرک دیپلم خود را تا تاریخ ۳۱ مرداد ۹۸ دریافت می‌ کنند مشمول تأثیر سوابق تحصیلی پایه دوازدهم در آزمون سراسری ۹۸ طبق ضوابط خواهند شد بنابراین آن دسته از دانش‌ آموزان شاخه نظری نظام آموزشی جدید که مدرک دیپلم خود را تا تاریخ ۳۱ مرداد ۹۸ دریافت نکنند ، چنانچه موفق به دریافت مدرک دیپلم خود تا تاریخ ۳۱ شهریور ۹۸ شوند منعی برای ثبت‌ نام و شرکت در آزمون ندارند ، اما سوابق تحصیلی برای آنان اعمال نخواهد شد .

مشاور عالی سازمان سنجش گفت : دانش‌آموزان فنی‌ و حرفه‌ای یا کاردانش نظام آموزشی جدید ۳-۳-۶که تا تاریخ ۳۱ شهریور ۹۸ موفق به اخذ مدرک دیپلم شوند نیز می‌ توانند براساس مصوبه دوازدهمین و پانزدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو در آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ ثبت‌ نام کنند .

توکلی بیان کرد : این داوطلبان لازم است از جدول گروه‌ بندی عناوین دیپلم‌ ها «جدول شماره ۱۰ مندرج در صفحه ۶۳ دفترچه راهنمای ثبت‌نام » کد‌ های دیپلم ۲۱ برای دانش‌آموزان فنی‌ و حرفه‌ای و ۲۲ برای دانش‌آموزان کاردانش را در تقاضانامه ثبت‌ نام خود درج کنند همچنین این داوطلبان مشمول اعمال سوابق تحصیلی نخواهند بود .

منبع : جوان

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )