ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

سومین دوره آزمون استخدامی بخش خصوصی 98

محمد حسین قمری ، دبیر مجمع هماهنگی بخش خصوصی در جمع خبرنگاران اظهار کرد : امسال میزبان برگزاری سومین دوره آزمون استخدامی بخش خصوصی 98 خواهیم بود .

محمد حسین قمری ، دبیر مجمع هماهنگی بخش خصوصی در جمع خبرنگاران اظهار کرد : امسال میزبان برگزاری سومین دوره آزمون استخدامی بخش خصوصی خواهیم بود ؛ در اولین دوره این آزمون حدود ۶ هزار و ۵۰۰ نفر و در دوره دوم آن ۸ هزار و ۵۰۰ شرکت کننده داشتیم .

او با اشاره به ارتباط این بخش با ۳ هزار شرکت در سطح کشور گفت : نیاز سنجی‌ های لازم برای برگزاری هر چه بهتر سومین دوره این آزمون انجام شده است ؛ این نشست هم با حضور تعداد زیادی از شرکت‌ های متقاضی برای جذب نیرو برگزار می‌ شود تا شنوای دغدغه‌ ها و نیاز‌ های آنان باشیم .

قمری با اشاره به اهمیت بخش خصوصی در اقتصاد کشور تصریح کرد : اغلب شرکت‌ هایی که در این آزمون با ما مشارکت می‌ کنند ، به فرایند آن آشنا هستند ، اما برخی هم جدید پا به این عرصه گذاشته‌ اند . شرکت‌ هایی در این بین وجود دارند که تقاضای جذب برای تعداد بالایی از نیرو‌ها را دارند . امیدواریم مجموع جذب این آزمون به ۱۰ هزار نفر برسد .

دبیر مجمع هماهنگی بخش خصوصی با اشاره به اهمیت توانایی افراد گفت : اگر کسی توانایی انجام فعالیت‌ های مورد نیاز شرکت‌ ها را داشته باشد ، مورد استقبال قرار می‌ گیرد ؛ به عبارتی دیگر شایستگی شغلی همانند آزمون دوم ملاک برگزاری این آزمون خواهد بود . حدود ۷۰۰ عنوان از معیار‌ های شرکت‌ ها در این آزمون اعمال شده است ؛ بنابراین دانش عمومی ملاک خواهد بود نه مدرک .
او با بیان اینکه ثبت نام سومین مرحله این آزمون از امروز آغاز می‌ شود ، تاکید کرد : ۲۰۳ عنوان شغلی در این آزمون وجود دارد و امیدواریم به کاهش بیکاری و جذب نیرو در کشور کمک کند .

قمری یاد آوری کرد : استخدام‌ های دولتی هر سال کم‌ تر می‌ شود و بیشتر افراد به علت نداشتن شغل به خروج از کشور تمایل نشان می‌ دهند ؛ بنابراین هدف اصلی ما از برگزاری این آزمون ها ، حفظ منابع انسانی در کشور خواهد بود .

منبع : خبرنگاران جوان

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )