ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

سطح بندی آموزشکده های دانشگاه فنی و حرفه ای

ابراهیم صالحی عمران از سطح بندی آموزشکده های دانشگاه فنی و حرفه ای خبر داد و گفت : این کار باعث می شود مراکزی که نیاز به کمک بیشتر دارند ، شناسایی و در اولویت قرار گیرند .
ابراهیم صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای گفت : سهمیه بندی مناطق در کنکور سراسری بیانگر عدالت در فرصت های آموزشی در کشور است که منجر به کشف استعداد های جوانان مناطق محروم می شود .
وی افزود : سطح بندی آموزشکده ها و شناسایی موقعیت هر آموزشکده و اطلاع از تجهیزات و امکانات هر مرکز در دانشگاه فنی و حرفه ای انجام شده است و این مسئله باعث مشخص شدن احتیاج مناطق و همچنین تفاوت فضاهای آموزشی موجود در کشور و استاندارد سازی دانشکده ها و آموزشکده فنی و حرفه ای شده است که می توان مراکزی که نیاز به کمک بیشتر دارند را در اولویت قرار داد .
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای با اشاره به نگاه ویژه وزارت علوم به دانشگاه فنی و حرفه ای گفت : توجه ویژه به مهارت های آموزشی طبق نظر وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری قابل توجه است .
وی خاطرنشان کرد : تهیه شناسنامه برای کارگاه های تمام آموزشکده ها و نیاز به حداقل ۹۰۰ میلیارد تومان برای خرید تجهیزات جزء دغدغه های اصلی است .
صالحی عمران ضمن درخواست از نمایندگان مجلس گفت : تزریق کمبود بودجه های عمرانی جهت پروژه های نیمه تمام ، اثر بخشی دانشگاه فنی و حرفه ای در تربیت تکنسین های ماهر و آموزش فن و حرفه به جوانان اشتغال زایی را به دنبال خواهد داشت .

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )